کتاب صوتی معجزه‌ سپاسگزاری که با نام معجزه شکرگزاری هم مشهور است نوشته راندا برن، نویسنده و سخنران مشهور آمریکایی است. نویسنده این کتاب نویسنده مشهور کتاب راز است.

به عقیده راندا برن و بسیاری از افراد موفق در زمینه‌های مختلف، اگر یاد بگیریم و بیاموزیم که در زندگی‌مان شکرگزار باشیم، نوع نگرش ما به دنیا عوض می‌شود و یاد می گیریم که چگونه چیز های مثبت زندگی خود را ببینیم.در کتاب معجزه شکرگزاری اولین کاری که باید انجام دهیم این است که نعمت‌هایی که دارید را بشماریم. برای داشتن حال خوب همیشه باید خدا رو شکر کرد. اما شکر به معنی این نیست که تنها روی زبانمان جاری شود. ما باید در عملمان از خود سپاسگزاری کنیم.

آسان‌ترین و ساده‌ترین شیوه، برای این‌که تضمین کنید روزتان از رویدادهای شگفت‌انگیز و معجزه‌آسا سرشار خواهد بود، این است که صبحتان را با سپاس‌گزاری شروع کنید.

اتفاقاتی که راندا برن آن ها را معجزه شکرگزاری نامیده است. پولی که منتظرش نبودید. لبخند کودکی در خیابان، یک پیشرفت و ارتقای کاری، یک نجات پیدا کردن از مشکل و… . زندگی همواره سرشار از یک اتفاق غیره منتظره است.

راندا برن از نویسندگان و کارگردان‌های مشهور قرن یستمی است که بیشتر ما او را با مستند راز به یاد می‌آوریم. این مستند در کنار کتاب مشهور راز یکی از پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین مستندها و کتاب‌های جهان هستند. هرچند که نقدهای بسیاری به آن وارد شده، اما کمتر کسی است که تاثیر زیادی که در مخاطبان داشته را کتمان کند. در واقع این کتاب به شدت توانسته ایده قانون جذب را میان خوانندگان در سطح جهان مطرح کند. مجله تایم در سال ۲۰۰۷ راندا برن را در میان ۱۰۰ زن موفق جهان قرار داده است.

برای دانلود کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری به این سایت سر بزنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin