کتاب صوتی قانون ۵ ثانیه نوشتهٔ مل رابینز را نشر نوین با ترجمهٔ افشین چایچی نصرتی و گویندگی مینا موسوی منتشر کرده است. قانون ۵ ثانیه بسیار ساده است. در لحظه‌ای که قصد انجام هدف به‌خصوصی را دارید، باید به‌صورت معکوس (۵-۴-۳-۲-۱) در ذهن خود بشمارید و حرکت کنید، یا خطر این احتمال را بپذیرید که ممکن است مغز، مانع اقدام کردن شما شود. 

مل رابینز در کتاب صوتی قانون 5 ثانیه بر این نکته تاکید می‌کند که مغز ما انسان‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده که دربرابر انجام کارهای جدید یا سخت و ناراحت‌کننده مقاومت می‌کند. به همین علت است که برای شروع هر کار جدیدی احساس عدم آمادگی به سراغمان می‌آید. کما اینکه مشاهده می‌کنیم بسیاری از مردم ایده‌های فوق‌العاده‌ای دارند که به سراغ اجرایی کردن آن‌ها نمی‌روند. 

رابینز در این کتاب به شما کمک می‌کند تا شجاع باشید و از منطقه امن خود خارج شوید. ما در هر روز تازه‌ای که از زندگی‌مان می‌گذرد با شرایط سختی همچون سختی، بلاتکلیفی و ترس مواجه هستیم؛ بنابراین برای زندگی کردن باید شجاع باشیم. قانون 5 ثانیه به شما کمک می‌کند تا شجاع باشید و به بهترین شخصی که می‌توانید تبدیل شوید. 

شنیدن قانون 5 ثانیه را به تمامی کسانی که اجرای ایده‌های خود را به تعویق می‌اندازند و همچنان منتظر زمان مناسب هستند، پیشنهاد می‌کنیم. 

مل رابینز یکی از زنان پیشگام فعال در حوزهٔ پرورش و تحول درون و یکی از مطرح‌ترین نویسندگان کتاب‌های پرفروش در سطح جهان است. از کارهای او می‌توان به کتاب قانون ۵ ثانیه و چهار عنوان کتاب صوتی که در صدر جدول پرفروش‌ها قرار گرفته‌اند، اشاره کرد. پادکست آودیبل و همچنین دوره‌های آنلاین او از پرطرفدارترین‌ها هستند که زندگی بیش از نیم‌میلیون از دانشجویانش را در جهان متحول کرده‌اند. 

اثر خلاقانهٔ او در زمینهٔ تغییرات رفتاری به ۳۶‌زبان ترجمه شده است و گروه‌های مختلفی از جمله تشکیلات کهنه‌سربازان، متخصصان مراقبت از سلامت و برندهای برتر دنیا برای الهام‌بخشی به مردم برای کسب اعتمادبه‌نفس و تأثیرگذاری و شکوفایی بیشتر، از آن استفاده کرده‌اند. 

برای خرید کتاب صوتی قانون ۵ ثانیه کلیک کنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin