کتاب صوتی قانون ۵ ثانیه نوشتهٔ مل رابینز را نشر نوین با ترجمهٔ افشین چایچی نصرتی و گویندگی مینا موسوی منتشر کرده است. قانون ۵ ثانیه بسیار ساده است. در لحظه‌ای که قصد انجام هدف به‌خصوصی را دارید، باید به‌صورت معکوس (۵-۴-۳-۲-۱) در ذهن خود بشمارید و حرکت کنید، یا خطر این احتمال را بپذیرید که ممکن است مغز، مانع اقدام کردن شما شود. 

مل رابینز در کتاب صوتی قانون 5 ثانیه بر این نکته تاکید می‌کند که مغز ما انسان‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده که دربرابر انجام کارهای جدید یا سخت و ناراحت‌کننده مقاومت می‌کند. به همین علت است که برای شروع هر کار جدیدی احساس عدم آمادگی به سراغمان می‌آید. کما اینکه مشاهده می‌کنیم بسیاری از مردم ایده‌های فوق‌العاده‌ای دارند که به سراغ اجرایی کردن آن‌ها نمی‌روند. 

رابینز در این کتاب به شما کمک می‌کند تا شجاع باشید و از منطقه امن خود خارج شوید. ما در هر روز تازه‌ای که از زندگی‌مان می‌گذرد با شرایط سختی همچون سختی، بلاتکلیفی و ترس مواجه هستیم؛ بنابراین برای زندگی کردن باید شجاع باشیم. قانون 5 ثانیه به شما کمک می‌کند تا شجاع باشید و به بهترین شخصی که می‌توانید تبدیل شوید. 

شنیدن قانون 5 ثانیه را به تمامی کسانی که اجرای ایده‌های خود را به تعویق می‌اندازند و همچنان منتظر زمان مناسب هستند، پیشنهاد می‌کنیم. 

مل رابینز یکی از زنان پیشگام فعال در حوزهٔ پرورش و تحول درون و یکی از مطرح‌ترین نویسندگان کتاب‌های پرفروش در سطح جهان است. از کارهای او می‌توان به کتاب قانون ۵ ثانیه و چهار عنوان کتاب صوتی که در صدر جدول پرفروش‌ها قرار گرفته‌اند، اشاره کرد. پادکست آودیبل و همچنین دوره‌های آنلاین او از پرطرفدارترین‌ها هستند که زندگی بیش از نیم‌میلیون از دانشجویانش را در جهان متحول کرده‌اند. 

اثر خلاقانهٔ او در زمینهٔ تغییرات رفتاری به ۳۶‌زبان ترجمه شده است و گروه‌های مختلفی از جمله تشکیلات کهنه‌سربازان، متخصصان مراقبت از سلامت و برندهای برتر دنیا برای الهام‌بخشی به مردم برای کسب اعتمادبه‌نفس و تأثیرگذاری و شکوفایی بیشتر، از آن استفاده کرده‌اند. 

برای خرید کتاب صوتی قانون ۵ ثانیه کلیک کنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

معرفی چندکتاب گویا

تاب صوتی چهره غمگین من (جلد اول) مجموعه داستان‌های ادبیات آلمان است که با ترجمه تورج رهنما منتشر شده است. این کتاب داستان‌هایی جذاب را گردآوری گرده است که براساس سال چیده شده‌اند. این کتاب با صدای امیرمحمد صمصامی و مریم مشایخی منتشر شده است. بخش […]

admin

چه کتاب های صوتی بشنویم؟

کتاب صوتی قصه های قرآن (۱ و ۲) نوشتهٔ مهدی آذریزدی است. مصطفی رحماندوست (شاعر و نویسندهٔ کودکان) گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و انتشارات نوین کتاب گویا آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی پنجمین جلد از مجموعهٔ مشهور «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» است. مجموعهٔ «قصه‌های خوب […]

admin