کتاب صوتی چگونه کتاب بخوانیم، با ترجمه‌ی علیرضا مرادی، به بیان روش‌ها و راهکارهایی می‌پردازد که به ما می‌آموزد چطور می‌توانیم عادت به مطالعه را در خودمان پرورش دهیم.

کتاب خواندن یکی از بهترین کارهایی است که هر فرد می‌تواند در طول زندگی خودش انجام دهد. کتاب خواندن علاوه بر لذتی که به خواننده‌ی کتاب می‌دهد، می‌تواند دریچه‌ای از آگاهی نیز به سوی او باز کند. با مطالعه‌ی کتاب می‌توانیم اطلاعات و آگاهی‌مان را در مورد چیزهای مختلفی که می‌خواهیم بدانیم، افزایش دهیم. برای کتاب خواندن هزاران دلیل دیگر نیز می‌توانیم بیاوریم. اما گاهی به دلایل مختلف از کتاب خواندن سرباز می‌زنیم. گاهی کمبود وقت را بهانه می‌کنیم، گاهی عدم دسترسی به کتاب‌های خوب. اما اگر یاد بگیریم که چگونه کتاب بخوانیم، دیگر چنین بهانه‌هایی نمی‌توانند سد راه ما شوند.

کتاب صوتی چگونه کتاب بخوانیم به ما کمک می‌کند تا یاد بگیریم چگونه می‌توانیم با روش‌های مختلف، عادت به خواندن کتاب و مطالعه را در خودمان پرورش دهیم.

کتاب صوتی چگونه کتاب بخوانیم برای همه‌ی افرادی که دوست دارند یاد بگیرند چگونه می‌توانند از زمان خودشان به بهترین نحو ممکن استفاده کنند و کتاب بخوانند، کتابی کاربردی است.

کتاب خواندن پلی است به دنیایی دیگر، دنیایی از واقعیت‌ها و تخیلات. همه‌چیز بستگی به انتخاب و دنیای مورد علاقه‌تان دارد. آگاهی، دید متفاوت، تقویت ذهن و مغز و باز کردن درهای جدید از جمله موارد بی‌شمار تاثیر کتاب بر روی خواننده‌ی کتاب است. در کتاب صوتی چگونه کتاب بخوانیم به شما اموزش خواهیم داد که چگونه می‌توانید کتاب خواندن را شروع کنید.

چرا تمایل به کتاب خواندن دارید؟ این روزها نوع کتاب‌ها و همچنین مطالعه‌ی آن‌ها دستخوش تغییر شده است. تکنولوژِی بیشترین نقش را در این تغییرات داشته است. حال این تغییرات در جهت مثبت بوده است یا منفی؟

برای خرید کتاب صوتی چگونه کتاب بخوانیم به این سایت مراجعه کنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin