کتاب صوتی آیین زندگی نوشته دیل کارنگی است که با ترجمه محمود امینی و صدای مهبد قناعت پیشه منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد چگونه بر فشارهای روحی و نگرانی‌ها فایق آییم و زندگی را با نشاط آغاز کنیم.

دیل کارنگی در کتاب آیین زندگی ادعا می‌کند که زمانی یکی از غمگین‌ترین افراد ساکن نیویورک بوده است. خودش دلیل این موضوع را نفرتی که از جایگاه و موقعیت خود در زندگی داشته، می‌داند. او مدت‌ها برای رهاشدن از استرس و نگرانی تلاش کرده؛ تا اینکه سرانجام با استفاده از راهکارهایی که بعدها در این کتاب جمع‌آوری کرد، موفق شد زندگی خود را متحول کرده و به آرامش دست یابد.

او در این کتاب مخاطبان را به‌سمت یک زندگی موفق و رضایت‌بخش هدایت کرده و به آن‌ها می‌آموزد که چگونه شناخت کامل‌تری از خود و محیط پیرامون خود به‌دست آورند؛ همچنین در این کتاب طریقهٔ شناسایی عواملِ پدیدآورندهٔ نگرانی‌ها در زندگی و نحوهٔ مقابله با آن‌ها را آموزش می‌دهد با خواندن این کتاب می‌توانید ذهنیت خود را در مواجهه با دشواری‌ها و مشکلات زندگی بهبود بخشیده و برخورد مناسبی با انتقادات داشته باشید.

کتاب آیین زندگی اثر دیل کارنگی در این خلاص به پرسش‌های زیر پاسخ داده است:

_ کارکردن در مزرعه نسبت به یک شغل مدیریتیِ پردرآمد چه مزیت‌هایی دارد؟

_ یک ذهنیت موفق چه شباهتی با طراحی کشتی دارد؟

_ چگونه سرپیچی‌کردن یک پسر جوان از خواستهٔ پدرش، او را به جایگاه مدیریت یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های هواپیمایی جهان رساند؟

کتاب صوتی آیین زندگی را به کسانی که دوست دارند در زندگی مسیر جدیدی را آغاز کنند، پیشنهاد می‌کنیم.

دانلود کتاب صوتی آیین زندگی

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin