کتاب صوتی آیین زندگی نوشته دیل کارنگی است که با ترجمه محمود امینی و صدای مهبد قناعت پیشه منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد چگونه بر فشارهای روحی و نگرانی‌ها فایق آییم و زندگی را با نشاط آغاز کنیم.

دیل کارنگی در کتاب آیین زندگی ادعا می‌کند که زمانی یکی از غمگین‌ترین افراد ساکن نیویورک بوده است. خودش دلیل این موضوع را نفرتی که از جایگاه و موقعیت خود در زندگی داشته، می‌داند. او مدت‌ها برای رهاشدن از استرس و نگرانی تلاش کرده؛ تا اینکه سرانجام با استفاده از راهکارهایی که بعدها در این کتاب جمع‌آوری کرد، موفق شد زندگی خود را متحول کرده و به آرامش دست یابد.

او در این کتاب مخاطبان را به‌سمت یک زندگی موفق و رضایت‌بخش هدایت کرده و به آن‌ها می‌آموزد که چگونه شناخت کامل‌تری از خود و محیط پیرامون خود به‌دست آورند؛ همچنین در این کتاب طریقهٔ شناسایی عواملِ پدیدآورندهٔ نگرانی‌ها در زندگی و نحوهٔ مقابله با آن‌ها را آموزش می‌دهد با خواندن این کتاب می‌توانید ذهنیت خود را در مواجهه با دشواری‌ها و مشکلات زندگی بهبود بخشیده و برخورد مناسبی با انتقادات داشته باشید.

کتاب آیین زندگی اثر دیل کارنگی در این خلاص به پرسش‌های زیر پاسخ داده است:

_ کارکردن در مزرعه نسبت به یک شغل مدیریتیِ پردرآمد چه مزیت‌هایی دارد؟

_ یک ذهنیت موفق چه شباهتی با طراحی کشتی دارد؟

_ چگونه سرپیچی‌کردن یک پسر جوان از خواستهٔ پدرش، او را به جایگاه مدیریت یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های هواپیمایی جهان رساند؟

کتاب صوتی آیین زندگی را به کسانی که دوست دارند در زندگی مسیر جدیدی را آغاز کنند، پیشنهاد می‌کنیم.

دانلود کتاب صوتی آیین زندگی

Leave A Comment

Recommended Posts

معرفی چندکتاب گویا

تاب صوتی چهره غمگین من (جلد اول) مجموعه داستان‌های ادبیات آلمان است که با ترجمه تورج رهنما منتشر شده است. این کتاب داستان‌هایی جذاب را گردآوری گرده است که براساس سال چیده شده‌اند. این کتاب با صدای امیرمحمد صمصامی و مریم مشایخی منتشر شده است. بخش […]

admin

چه کتاب های صوتی بشنویم؟

کتاب صوتی قصه های قرآن (۱ و ۲) نوشتهٔ مهدی آذریزدی است. مصطفی رحماندوست (شاعر و نویسندهٔ کودکان) گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و انتشارات نوین کتاب گویا آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی پنجمین جلد از مجموعهٔ مشهور «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» است. مجموعهٔ «قصه‌های خوب […]

admin