کتاب صوتی از خوب به عالی یکی از پرفروش‌ترین و بهترین کتاب‌های حوزهٔ کسب‌وکار است. نشریه فوربس در سال ۲۰۱۷، نام جیم کالینز را در فهرست ۱۰۰ مغز زنده‌ٔ کسب‌وکار در سطح جهان قرار داده است.

جیم کالینز و تیم پژوهشی او برای نوشتن این کتاب حدود ۵ سال زمان گذاشتند و تاریخچهٔ ۲۸ شرکت را تجزیه‌وتحلیل کردند. پس از بررسی، این اطلاعات به عواملی مهم و کلیدی‌ دست پیدا کردند که به مخاطبان توضیح می‌دهد چرا بعضی از شرکت‌ها موفق می‌شوند و بعضی شرکت‌ها نمی‌توانند رشد کنند و در جای خود می‌مانند. این کتاب با زبانی ساده و روان مخاطبان را راهنمایی می‌کند. 

در کتاب صوتی از خوب به عالی اثر جیم کالینز، بیشتر باورهای فعلی خود را زیر سؤال می‌برد. این کتاب تعاریفی جدید از واژه‌هایی چون مدیرعامل قدرتمند، مدیریت، تصاحب و ادغام سازمان‌ها ارائه می‌کند.

در این خلاصه‌کتاب صوتی متوجه می‌شوید که متوسط‌بودن برای موفق بودن کافی نیست؛ بلکه خوب‌بودن و حرکت به‌سوی عالی‌شدن، کلید موفقیت است.

کتاب صوتی «از خوب به عالی» یک کتاب مدیریتی و مناسب برای صاحبان کسب‌وکار است، اما این کتاب راز رسیدن به عالی‌ترین جایگاه انسانی و تفکر خلاق را به شما می‌آموزد. این کتاب صوتی به شما یاد می‌دهد در هر موقعیتی که قرار دارید، می‌توانید با وسعت‌بخشیدن به نگرش خود، به جایگاهی والاتر دست یابید.

این کتاب پرفروش که بر اساس تحقیقات دقیق و با قلمی عالی نوشته شده است، بیشتر اصول مدیریتی فعلی را زیر سؤال می‌برد و سبک مدیریتی مقتدرانه، بهره‌گیری از فناوری‌های روز و فعالیت‌هایی چون ادغام و تصاحب شرکت‌ها را به چالش می‌کشد و خواننده را با دنیایی جدید و بدیع از اصول مدیریت آشنا می‌کند و به‌سوی عالی بودن سوق می‌دهد.

در این کتاب می‌فهمید چرا برخی شرکت‌ها پیشرفت می‌کنند و برخی دیگر نه.

خرید کتاب صوتی از خوب به عالی

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin