کتاب صوتی از خوب به عالی یکی از پرفروش‌ترین و بهترین کتاب‌های حوزهٔ کسب‌وکار است. نشریه فوربس در سال ۲۰۱۷، نام جیم کالینز را در فهرست ۱۰۰ مغز زنده‌ٔ کسب‌وکار در سطح جهان قرار داده است.

جیم کالینز و تیم پژوهشی او برای نوشتن این کتاب حدود ۵ سال زمان گذاشتند و تاریخچهٔ ۲۸ شرکت را تجزیه‌وتحلیل کردند. پس از بررسی، این اطلاعات به عواملی مهم و کلیدی‌ دست پیدا کردند که به مخاطبان توضیح می‌دهد چرا بعضی از شرکت‌ها موفق می‌شوند و بعضی شرکت‌ها نمی‌توانند رشد کنند و در جای خود می‌مانند. این کتاب با زبانی ساده و روان مخاطبان را راهنمایی می‌کند. 

در کتاب صوتی از خوب به عالی اثر جیم کالینز، بیشتر باورهای فعلی خود را زیر سؤال می‌برد. این کتاب تعاریفی جدید از واژه‌هایی چون مدیرعامل قدرتمند، مدیریت، تصاحب و ادغام سازمان‌ها ارائه می‌کند.

در این خلاصه‌کتاب صوتی متوجه می‌شوید که متوسط‌بودن برای موفق بودن کافی نیست؛ بلکه خوب‌بودن و حرکت به‌سوی عالی‌شدن، کلید موفقیت است.

کتاب صوتی «از خوب به عالی» یک کتاب مدیریتی و مناسب برای صاحبان کسب‌وکار است، اما این کتاب راز رسیدن به عالی‌ترین جایگاه انسانی و تفکر خلاق را به شما می‌آموزد. این کتاب صوتی به شما یاد می‌دهد در هر موقعیتی که قرار دارید، می‌توانید با وسعت‌بخشیدن به نگرش خود، به جایگاهی والاتر دست یابید.

این کتاب پرفروش که بر اساس تحقیقات دقیق و با قلمی عالی نوشته شده است، بیشتر اصول مدیریتی فعلی را زیر سؤال می‌برد و سبک مدیریتی مقتدرانه، بهره‌گیری از فناوری‌های روز و فعالیت‌هایی چون ادغام و تصاحب شرکت‌ها را به چالش می‌کشد و خواننده را با دنیایی جدید و بدیع از اصول مدیریت آشنا می‌کند و به‌سوی عالی بودن سوق می‌دهد.

در این کتاب می‌فهمید چرا برخی شرکت‌ها پیشرفت می‌کنند و برخی دیگر نه.

خرید کتاب صوتی از خوب به عالی

Leave A Comment

Recommended Posts

معرفی چندکتاب گویا

تاب صوتی چهره غمگین من (جلد اول) مجموعه داستان‌های ادبیات آلمان است که با ترجمه تورج رهنما منتشر شده است. این کتاب داستان‌هایی جذاب را گردآوری گرده است که براساس سال چیده شده‌اند. این کتاب با صدای امیرمحمد صمصامی و مریم مشایخی منتشر شده است. بخش […]

admin

چه کتاب های صوتی بشنویم؟

کتاب صوتی قصه های قرآن (۱ و ۲) نوشتهٔ مهدی آذریزدی است. مصطفی رحماندوست (شاعر و نویسندهٔ کودکان) گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و انتشارات نوین کتاب گویا آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی پنجمین جلد از مجموعهٔ مشهور «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» است. مجموعهٔ «قصه‌های خوب […]

admin