در این یادداشت چند کتاب صوتی معرفی می‌کنیم.

۱. رهایی از زندان ذهن

کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن اثری ازکاترین سوتکر و متیو مک کی است. این کتاب جالب ما را با قدرت بی‌نهایتی که ذهنمان دارد، آشنا می‌کند و به ما توانایی تغییر دادن افکار به میل خودمان را می‌دهد. 

کاترین سوتکر و متیو مک کی، در کتاب رهایی از زندان ذهن، می‌خواهند به ما کمک کنند تا از زندانی ذهنی که برای خود ساخته‌ایم  بیرون بیاییم. آنان ما را با قدرت تاثیر افکار و کنترل ذهن آشنا می‌کنند. این قدرت همان چیزی است که ما به آن نیاز داریم تا مسیرمان را متحول کند. به کمک تمرین‌هایی که در این کتاب ذکر شده است، یاد می‌گیریم چطور ذهنمان را رصد کنیم و چطور به آرامش دست پیدا کنیم. برای دانلود کتاب صوتی رهایی از زندان ذهن اینجا کلیک کنید.

۲. جاذبه و دافعه علی علیه السلام

کتاب صوتی جاذبه و دافعه علی علیه السلام اثر استاد شهید مطهری به معرفی ویژگی‌های امیرالمؤمنین(ع) از زاویه‌ای متفاوت می‌پردازد. این کتاب با گویندگی مریم رادپور و علی همت مومیوند در انتشارات ندای فطرت چاپ شده است. 

مرتضی مطهری (۱۳۵۸- ۱۲۹۸)، استاد فلسفه و کلام اسلامی است. مطهری در فریمان از توابع مشهد در خانواده‌ای روحانی با اصالت سیستانی زاده شد. مرتضی در کودکی برای فراگیری دروس ابتدایی به مکتب‌خانه و سپس در سن دوازده سالگی به حوزه علمیه مشهد رفت و به تحصیل مقدمات علوم اسلامی پرداخت. او در ۱۳۱۶ برای تکمیل تحصیلات خود عازم حوزه علمیه قم شد.

مرتضی مطهری در شامگاه روز سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۵۸ پس از پایان جلسه‌ای در منزل یدالله سحابی (۱۳۸۱ – ۱۲۸۴)، از بنیانگذاران نهضت آزادی، به همراه گروهی از رجال سیاسی انقلابی، در تاریکی شب و هنگام خروج از محل جلسه هدف گلوله یکی از افراد گروه فرقان قرار گرفت و پس از انتقال به بیمارستان طرفه درگذشت. طی سالیان گذشته کتاب‌های وی از استقبال قابل توجهی برخوردار بوده است.

خرید کتاب صوتی جاذبه و دافعه علی

۳. فن بیان در ارتباطات

کتاب صوتی فن بیان در ارتباطات کتابی نوشته جودی گلیکمن است. گلیکمن در این کتاب صوتی درباره اهمیت فن بیان در ارتباطات کاری و اجتماعی سخن می‌گوید.

متقاعد کردن یک مهارت جهانی است. بالاخره زمانی فرا می‌رسد که لازم است افراد را نسبت به پذیرفتن یک ایده، یک پروژه یا حتی توانایی‌های فردی خودتان متقاعد کنید. اما اگر فرایندی سریع و موثر را برای متقاعدسازی افراد نشناسید، آنوقت در این لحظه حیاتی به لکنت می‌افتید.

 در این دوره مجانی، رهبر فکری، جودی گلیکمن، روش اختصاصی خود را برای متقاعد کردن دیگران نسبت به قبول ایده‌ها، دلایل و توانایی‌های شخصیتان آموزش می‌دهد. برای دستیابی به مهارت متقاعدسازی موفق، لازم است شما نیز این سه مرحله آسان را یاد بگیرید: مقصد،ماجرای پشت پرده و ارتباط دادن نقاط پراکنده با هم.  

دانلود کتاب صوتی فن بیان در ارتباطات

۴. دیوانگان ثروت‌ساز

دارن هاردی نویسنده کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز از افراد تاثیرگذار در صنعت و تجارت است که تجربه‌های شخصی‌اش را در مسیر موفقیت در این کتاب مطرح می‌کند. در کتاب دیوانگان ثروت‌ساز با اصولی که مربوط به کارآفرینی است آشنا می‌شویم و با راهنمایی‌های دارن هاردی خواننده‌های این کتاب جرات پیدا می‌کنند کسب‌وکار خودشان را راه بیندازند. همه می‌دانیم که مسیر موفقیت راهی سخت و دراز است که هر فرد طی آن بارها با شکست روبه‌رو می‌شود ولی بالاخره به چیزی که می‌خواهد می‌رسد. برای خرید کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز به این سایت مراجعه کنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin