کتاب صوتی از شنبه نوشته‌ی محمدپیام بهرام‌پور، روش‌هایی را پیش پای خوانندگان قرار می‌دهد که به واسطه‌ی آن‌ها، بتوانند جلوی اهمال‌کاری خود را بگیرند. با شنیدن این کتاب صوتی می‌آموزیم که چگونه به اهداف، برنامه‌ها، ایده‌ها و تصمیم‌هایی که فکر می‌کنیم هرگز موعد انجام آن‌ها نخواهد رسید، نزدیک‌تر شویم. شنیدن کتاب صوتی از شنبه به ما کمک می‌کند تا بسیاری از آرزوهایمان که مدت‌هاست حتی به آن‌ها فکر نکرده‌ایم، برایمان دست‌یافتنی‌تر شوند.

محمدپیام بهرام‌پور، نویسنده‌ی کتاب صوتی از شنبه و بنیان‌گذار هلدینگ‌های آموزشی «بیشتر از یک نفر» و «آرامیا» است. فعالیت‌های آموزشی بهرام‌پور در هلدینگ بیشتر از یک نفر، از سال ۱۳۹۲ آغاز شده و مهم‌ترین هدف او، این است که مهارت‌های لازم و اساسی برای داشتن یک زندگی خوب را به افراد جامعه معرفی کرده و آموزش دهد. هدف بهرام‌پور از تاسیس و نام‌گذاری مجموعه‌ی بیشتر از یک نفر، این است که او معتقد است اگر هر فرد بیشتر و موثرتر از یک نفر باشد، دنیا جای بسیار بهتری برای زندگی خواهد بود.

محمدپیام بهرام‌پور یک طراح آموزشی یا همان Instructional designer است و به گفته‌ی خودش، علاقه‌مند است تا کیفیت زندگی افرادی از جمله خودش را بالاتر ببرد. او با استفاده از مباحثی از جمله نوروساینس، نوعی مداخلات شناختی را طراحی می‌کند که با استفاده از علوم و مکاتب علمی مختلف، او را به چنین هدفی نزدیک‌تر کند.

اگر شما هم بنا به هر دلیلی احساس می‌کنید نمی‌توانید تصمیمات خود را عملی کنید و آن‌ها را به زمانی دورتر از زمانی که برای انجامشان تعیین کرده بودید موکول می‌کنید، اگر دوست دارید که در راستای تحقق آرزوها و اهدافتان قدم‌هایی جدی‌تر بردارید و در مجموع اگر به نظر می‌رسد که درگیر چرخه‌ی اهمال‌کاری شده‌اید، شنیدن کتاب صوتی از شنبه می‌تواند راهکارهایی عملی به شما ارائه کند تا از این چرخه خارج شوید، تصمیمات جدی‌تر و مفیدتری برای زندگی خود بگیرید و مسئولانه‌تر به آن‌ها عمل کنید.

خرید کتاب صوتی از شنبه

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin