جردن بلفورت، گرگ وال استریت، داستان مردی است که درآمد میلیونی در بازار سهام داشته است. او با استفاده از خلأ قانون و فروش سهام پنی به سرمایه گذاران توانست میلیونر شود.
داستان بلفورت داستانی است که هم خشمگین و هم الهام‌بخش است. این نشان می‌دهد که طمع چگونه می‌تواند مردم را به مسیری سوق دهد که هرگز فکر نمی‌کردند در آن بروند و چگونه می‌تواند زندگی آن‌ها را برای بهتر یا بدتر شدن تغییر دهد.
داستان جردن بلفورت داستانی است که بارها و بارها در رسانه های مختلف گفته شده است، اما هیچ کدام به اندازه اقتباس سینمایی مارتین اسکورسیزی از گرگ وال استریت جذاب نبوده است. این فیلم بر اساس خاطرات جردن بلفورت با همین عنوان ساخته شده است. و در سال 2013 منتشر شد. گرگ وال استریت اولین فیلمی نبود که این داستان را روایت می کرد، زیرا فیلم ها و برنامه های تلویزیونی زیادی قبلاً این کار را انجام داده اند. اما، گرگ وال استریت جذاب‌ترین روایت داستان است، زیرا این فیلم یک فیلم مارتین اسکورسیزی است و او سابقه‌ای باورنکردنی در گفتن داستان‌های عالی دارد. این فیلم ظهور، سقوط و پس از آن بازگشت او را دنبال می کند. اسکورسیزی نگاهی خام به داستان بلفورت می‌اندازد و از ابتدا تا انتها فوق‌العاده درگیرکننده است.

کتاب‌های جردن بلفورت

جردن بلفورت کتاب‌هایی نیز نوشته است. مشهورترین کتاب او شیوه گرگ نام دارد که با عنوان فرعی سیستم فروش خط مستقیم نیز شناخته می‌شود.

بلفورت در این کتاب، قدرت کلمات را به مخاطب یاد می‌دهد و روش‌هایی برای افزایش فروش در سیستم فروش مستقیم ارائه می‌دهد.

استفاده از شیوه نوین بلفورت در حوزه فروش، احتمال موفقیت در هر کاری را افزایش می‌دهد. مطالعه این کتاب ما را با روش‌های بهتری برای برقراری ارتباط آشنا می‌کند؛ خواهیم آموخت که تا حد نیاز انعطاف‌پذیر باشیم و تصمیم‌های منطقی بگیریم. بدین‌ترتیب می‌توانیم با رعایت اصول انسانی و اخلاقی به موفقیت برسیم و رویاهای خود را تبدیل به واقعیت کنیم.

کتاب صوتی شیوه گرگ با ترجمه امیرپویا چراغی و صدای حسین غلامی نیز در ایران منتشر شده است. اگر شنیدن کتاب‌های صوتی را به خواندن کتاب‌ها ترجیح می‌دهید می‌توانید این کتاب را از سایت طاقچه دانلود کنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin