کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر به قلم جو ویتالی نویسنده‌ی پرمخاطب و موفق آمریکایی، در ادامه‌ی کتاب دیگر او محدودیت صفر نوشته و در سال ۲۰۱۳ منتشر شده است. ویتالی در محدودیت صفر از روشی به‌نام «هواوپونوپونو» سخن گفته بود که کاربرد آن در بیرون راندن انرژی منفی یا به‌تعبیر او سموم از ذهن انسان است. نتیجه‌ی بیرون راندن افکار و انرژی منفی از ذهن، دستیابی به موفقیت‌ در عرصه‌های مختلف زندگی از حفظ سلامتی تا رفاه اقتصادی و آرامش ذهنی خواهد بود. ویتالی در کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر نکات مهم و پیش‌تر ناگفته‌ی خود را عنوان کرده و از ماجرای نجات‌ یافتن گروهی از مجرمان روانی که ریشه در واقعیت دارد، بهره گرفته است.

جوزف ویتالی که با نام جو ویتالی شناخته می‌شود، ۲۹ دسامبر ۱۹۵۳ متولد شد. در برخی از زندگینامه‌هایی که از او در دسترس است، اشاره‌هایی به سختی‌هایی شده است که او در طول زندگی خود تحمل کرده بود. مثلا در دوران کودکی و نوجوانی در خانه‌ای زندگی می‌کرد که خشونت در آن رواج داشت. مدتی هم بی‌خانمان بود و محلی برای زندگی کردن نداشت. در بسیاری از منابع هم درباره این موضوعات چیزی نوشته نشده است. در هر صورت امروز او را به عنوان یکی از نویسندگان بزرگ و تاثیرگذاری می‌شناسند که با کتاب‌هایش موفق شده است زندگی بسیاری را تغییر دهد.

جوزف ویتالی علاقه بسیاری به کتاب داشت. برای او کتاب خواندن درست مانند به دست آوردن یک منبع آرامش و الهام به شمار می‌آید. اما آنچه که تغییر اصلی و اساسی را در زندگی او ایجاد کرد، آشنایی با پزشکی بود که روش درمانی خاصی به کار می‌برد. او شنیده بود پزشکی وجود دارد که بیماران روحی و روانی را بدون دیدن و ویزیت کردن، با روشی خاص درمان می‌کند. جو سفرش را برای دیدن این پزشک خاص آغاز کرد و نتیجه این سفر، آشنا شدن با ایهالیا کالاهولن بود.

روشی که ایهالیا کالاهولن استفاده می‌کند، روشی برگرفته از روش بومیان هاوایی است که هواپونوپونو نام دارد. این روش، به افراد کمک می‌کند تا مسئولیت کامل زندگی خود را برعهده بگیرند. اما در عین‌حال بتوانند انرژی ناشی از اشتباهات را که مسیر امروزه زندگی‌شان را تلخ و آلوده می‌کند، پاک کنند. دکتر ویتالی بعد از آشنا شدن با دکتر کالاهولن و این سیستم درمانی، کتابی نوشت. این کتاب محدودیت صفر نام دارد و مخاطبان را با روش شگفت‌انگیزی آشنا می‌کند که به واسطه آن می‌توانند زندگی خود را از خاطرات تلخ و اشتباهات گذشته پاک کنند و مسیر تازه، سازنده و درخشانی را در پیش بگیرند.

یکی دیگر از فعالیت‌هایی که به دیده و شناخته شدن جو ویتالی کمک کرد، حضور او در فیلم راز بود. فیلمی که بر اساس کتاب راز، نوشته راندا برن، ساخته شده بود و به افراد کمک می‌کرد تا با مفهوم راز، قانون جذب و شکرگزاری آشنا شوند و با کمک گرفتن از این سه قانون، پیشرفت و موفقیت‌های مالی و… را به زندگی خود بیاورند.

اولین کتاب جو ویتالی، ذن و هنر نوشتن بود که در سال ۱۹۸۴ منتشر شد. از او کتا‌ب‌های دیگری مانند محدودیت صفر، راز موفقیت، بی‌خانمانی که میلیاردر شد هم به جا مانده است که همگی در راستای باورهای او هستند. او در حال حاضر با همسرش در تگزاس زندگی می‌کند. او همچنین به عنوان موسیقیدان فعالیت می‌کند و آثار موسیقی و آهنگ‌هایی نیز از او در دسترس است. 

شنیدن کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر را به علاقه‌مندان کتاب‌های توسعه‌ی فردی، روان‌شناسی، قانون جذب و راهکارهای مثبت‌نگری و زدودن افکار و انرژی منفی پیشنهاد می‌کنم.

خرید کتاب صوتی حضور در وضعیت صفر

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin