کتاب صوتی شفای زندگی نوشته لوئیز ال هی است که با ترجمه گیتی خوشدل و صدای شهیندخت نجف‌زاده منتشر شده است. کتاب شفای زندگی از قدرت و توان ذهن انسان سخن می‌گوید و کمک می‌کند بتوانید با هدایت ذهنتان به چیزهایی که می‌خواهید برسید.

لوییز هی در کتاب صوتی شفای زندگی به موضوعی اشاره می‌کند که ممکن است کمی عجیب به نظر برسد: او معتقد است که این ما هستیم که باعث ایجاد مشکلات عاطفی و اختلالات فیزیکی و بیماری در بدن می‌شویم، بنابراین می‌توانیم با تغییر در سبک زندگی و اصلاح رفتارهایمان دوباره عشق شادی و سلامتی را به زندگی دعوت کنیم. این کتاب علاوه بر مطالب مفیدی که درباره تفکر مثبت و تغییر سبک زندگی دارد تمریناتی هم دارد. این تمرینات مانند یک مربی قدم به قدم همراه ما می‌شوند تا در مسیر موفقیت راه برویم.

در کتاب صوتی شفای زندگی می‌شنویم که این خود ما هستیم که شرایط گوناگون را در زندگی برای خود بوجود می‌آوریم، اما به محض اینکه به مشکلی برخورد کنیم، دیگران را مسئول ناراحتی‌ها و مشکلات خود می‌دانیم، آنها را سرزنش می‌کنیم. زیرا در زندگی ما هیچ چیز و هیچکس به اندازه ما قدرت تغییر در آن را ندارد. نویسنده معتقد است این خودمان هستیم که باید زندگی‌مان را تغییر دهیم و در این مسیر ما را همراهی می‌کند.

لوئیز هی ۸ اکتبر ۱۹۲۶، در لس‌آنجلس به دنیا آمد. او به عنوان یکی از مربیان پیشگام در زمینه خودباوری شناخته می‌شود. لوئیز هی دوران کودکی و نوجوانی سختی را پشت سر گذاشته بود؛ ناپدری اش فردی خشن بود و همواره او و مادرش را مورد اذیت و آزار قرار می‌داد. در سن ۵ سالگی توسط همسایه اش مورد تجاوز قرار گرفت و در ۱۵ سالگی در حالیکه حامله بود دبیرستان را ترک کرد. در ۱۶ سالگی فرزندش را به دنیا آورد. بعد به شیکاگو رفت و برای طراحان مد کاری کرد. کاری که البته برای او موفقیت‌آمیز بود. بعد از آن از شیکاگو به نیویورک رفت و در آنجا با آثار فلورانس اسکاول شین و ارنست هولمز در خصوص تفکر نو آشنا شد. در آن زمان آنها ادعا می‌کردند که خوش‌بینی می‌تواند شرایط مادی مردم را تغییر داده و همچنین مشکلات جسمی ‌را برطرف سازد. لوئیز این تفکر را باور کرد و تحقیقات زیادی انجام داد و نهایتا در سال ۱۹۷۲ اولین کتاب او با نام شفای تن چاپ شد که با فروش در ۳۳کشور جهان و ترجمه به ۲۵ زبان دنیا به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های زمان خود بدل شد.

خرید کتاب صوتی شفای زندگی

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin