کتاب صوتی تست مامان اثر راب فیتزپاتریک نویسنده و کارآفرین مشهور که در سال ۲۰۱۳ منتشر شده است، یک راهنمای عملی و سریع به شمار می‌رود که می‌تواند باعث صرفه‌جویی در وقت، پول و برطرف شدن ناامیدی‌های شغلی و تجاری خوانندگان آن شود. این کتاب، راهنمایی منسجم و آسان درباره‌ی نحوه‌ی یادگیری بیشتر در زمینه‌ی فروش و کسب‌وکار و همچنین موفقیت عمده‌تر از طریق مکالمات فروشنده با مشتریانش محسوب می‌شود، حتی زمانی که تمام مشتریانش به او دروغ بگویند.

راب فیتزپاتریک، نویسنده‌ی کتاب تست مامان، به مدت حدود ۱۰ سال به عنوان یک کارآفرین فعالیت کرده و شرکت‌های متعددی را اداره کرده و به رشد و توسعه‌ی آن‌ها نیز کمک کرده است. فیتزپاتریک در کشورهایی از جمله آمریکا و انگلستان به جمع‌آوری سرمایه پرداخته و همچنین ساخت و طراحی محصولاتی را در سطح جهانی، از جمله محصولاتی برای شرکت‌هایی از جمله سونی و MTV بر عهده داشته است.

اگر کسب‌وکاری دارید که در آن لازم است با مشتریان خود به طور مداوم صحبت کنید و نظرات آن‌ها را بشنوید، شنیدن کتاب صوتی تست مامان می‌تواند برای شما مفید باشد. همچنین اگر کارآفرینی پرمشغله هستید که در عین حال توقعتان از کسب‌وکارتان بالاست و علاقه ندارید ساعت‌ها وقت خود را در جلسات بی‌فایده هدر دهید، این کتاب صوتی می‌تواند به شما کمک کند.

همچنین شنیدن کتاب صوتی تست مامان را به افرادی توصیه می‌کنیم که در اوج جوانی و در ابتدای راه بر پا کردن یک کسب‌وکار تازه و به دنبال یادگیری بینش‌های ارزشمند در صنعت خود هستند. این کتاب همچنین به افرادی توصیه می‌شود که تمایل دارند سرمایه‌گذارانی را به ایده‌ی کسب‌وکار خود جذب کنند اما نمی‌دانند چگونه باید با این سرمایه‌گذاران صحبت کنند. همچنین اگر ایده‌ی راه‌اندازی یک کسب‌وکار را دارید ولی نمی‌دانید چگونه باید نظرات واقعی را از نظرات غیرواقعی تشخیص دهید، این کتاب می‌تواند برایتان مفید باشد.

برای دانلود کتاب صوتی تست مامان به فروشگاه‌های آنلاین سر بزنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

معرفی چندکتاب گویا

تاب صوتی چهره غمگین من (جلد اول) مجموعه داستان‌های ادبیات آلمان است که با ترجمه تورج رهنما منتشر شده است. این کتاب داستان‌هایی جذاب را گردآوری گرده است که براساس سال چیده شده‌اند. این کتاب با صدای امیرمحمد صمصامی و مریم مشایخی منتشر شده است. بخش […]

admin

چه کتاب های صوتی بشنویم؟

کتاب صوتی قصه های قرآن (۱ و ۲) نوشتهٔ مهدی آذریزدی است. مصطفی رحماندوست (شاعر و نویسندهٔ کودکان) گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و انتشارات نوین کتاب گویا آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی پنجمین جلد از مجموعهٔ مشهور «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» است. مجموعهٔ «قصه‌های خوب […]

admin