کتاب صوتی هنر همیشه بر حق بودن اثر آرتور شوپنهاور فیلسوف برجسته‌ی آلمانی است. این کتاب یک راهنمای انکارناپذیر برای داشتن ذهنی روشن‌تر و درک هنر مناظره محسوب می‌شود. در این کتاب به پاسخ پرسش‌هایی این‌چنینی دست پیدا خواهید کرد: کدام ترفندهای منطقی به شما اجازه می‌دهد تا در هنگام مواجهه با پرسش‌های ناخوشایند، از مخصمصه خارج شوید؟ چگونه می‌توانید از استدلال‌ها‌ی مختلف برای منحرف ساختن موقعیت‌های دشوار استفاده کنید؟ آیا تمام ایرادات موجود در بحث‌های دیگران را تشخیص می‌دهید؟

آرتور شوپنهاور مقاله‌ای به نام هنر مجادله نوشته بود که پس از مرگ او در سال ۱۸۹۶ به زبان انگلیسی منتشر شد. این اثر بعدها با عنوان جذاب‌تر هنر همیشه بر حق بودن، دوباره به انتشار رسید.

یکی از نسخه‌های کتاب هنر همیشه بر حق بودن توسط کیومرث پارسای ترجمه شده و توسط نشر علم به انتشار رسیده است. همچنین اگر طرفدار کتاب‌های صوتی هستید، کتاب صوتی هنر همیشه بر حق بودن توسط گویندگانی از جمله علیرضا آرا (به ترجمه‌ی عرفان ثابتی) و اکبر صفایی (ترجمه‌ی آذر تقی‌یار) به کتاب صوتی تبدیل شده و قابل شنیدن است.

به طور کلی، این کتاب صوتی مفاهیم اساسی دیالکتیک و راهبردهایی را دربرمی‌گیرد که به افرادی که علاقه‌مند به یادگیری این هستند که چگونه از ایده‌های خود دفاع کنند و از خود در برابر مخالفان محافظت کنند، کمک می‌کند. این کتاب که توسط متخصصان در بسیاری از زمینه‌ها تایید شده است، به دلیل گردآوری شماری از بهترین ترفندهای مورد استفاده در هنر متقاعدسازی شناخته می‌شود.

برای دانلود کتاب صوتی هنر همیشه بر حق بودن به این سایت مراجعه کنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

معرفی چندکتاب گویا

تاب صوتی چهره غمگین من (جلد اول) مجموعه داستان‌های ادبیات آلمان است که با ترجمه تورج رهنما منتشر شده است. این کتاب داستان‌هایی جذاب را گردآوری گرده است که براساس سال چیده شده‌اند. این کتاب با صدای امیرمحمد صمصامی و مریم مشایخی منتشر شده است. بخش […]

admin

چه کتاب های صوتی بشنویم؟

کتاب صوتی قصه های قرآن (۱ و ۲) نوشتهٔ مهدی آذریزدی است. مصطفی رحماندوست (شاعر و نویسندهٔ کودکان) گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و انتشارات نوین کتاب گویا آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی پنجمین جلد از مجموعهٔ مشهور «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» است. مجموعهٔ «قصه‌های خوب […]

admin