براد جنسون و کلی موری در کتاب عشق ویرانگر درباره موضوع مهمی سخن می‌گویند. رفتار با شخصیت مشکل‌دار شریک عشقی. این کتاب را محسن صدوق به فارسی برگردانده و حافظ کاظم‌زاده صوتی کرده است.

برادجانسون روان‌شناس بالینی و استاد دانشگاه‌های معتبری همچون هاپکینز است. او کتاب عشق ویرانگر را در سال ۲۰۰۷ با همکارش کلی موری نوشت. دکتر جانسون امروزه سیمنارهای گوناگون و جلسات مشاوره فراوانی برگزار می‌کند و در سراسر جهان به افراد زیادی کمک می‌کند. او هفت کتاب دیگر در زمینه روان‌شناسی نوشته است.

کلی موری استادیار و مدیر آموزش دانشگاه بالتیمور در رشته روان‌شناسی است. تخصص وی اختلالات روانی و روابط و آسیب‌های روحی است.

اتفاقات زندگی ما هر کدام به نوعی بر شیوه تصمیم‌گیری‌مان و در نتیجه انتخاب‌هایمان اثر می‌گذارند. چالش‌هایی در زندگی هر شخص وجود دارند مثل انتخاب رشته تحصیلی و شغل و مهم‌تر از همه انتخاب شریک زندگی. انتخاب همسر یکی از مهم‌ترین انتخاب‌ها در زندگی هر شخصی است و در هر دو صورت موفق یا ناموفق بودن بر زندگی او اثر می‌گذارد.

امروزه وابط بیان انسان‌ها بسیار پیچیده شده است و برای هرکسی مهم است که بداند وقتی با یک نفر آشنا می‌شود می‌تواند با او ادامه دهد یا خیر. آیا طرف مقابل به قدر کافی مناسب او هست یا خیر. آیا آینده‌ای برای رابطه آنها وجود دارد یا خیر؟

کتاب عشق ویرانگر قصد دارد به این سوالات پاسخ دهد تا شما بتوانید برای روابط خود بهتر و درست‌تر تصمیم بگیرید.

کتاب عشق ویرانگر ۳ فصل دارد و در این ۳ فصل ویژگی‌های شخصیتی افراد، ناهنجاری‌های شخصیتی و نحوه برخورد با افراد را بررسی می‌کند.

کتاب صوتی عشق ویرانگر به دلیلی محتوای علمی و زبان روان و ساده‌ای که دارد، در ایران با استقبال خوبی روبه رو شده تا به حال به چاپ هفتم خود رسیده است. نشر کتیبه پارسی این کتاب را با ترجمه محسن صدوق برای علاقه‌مندان راهی بازار نموده است. برای خرید کتاب صوتی عشق ویرانگر به این سایت سر بزنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin