کتاب صوتی من ذهن آگاه هستم نوشته کریستف آندره و ترجمه محیا احمدی پور، راهنمای انجام تمرینات ذهن آگاهی است. این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند تا از اضطراب، افسردگی پرخاشگری و … رها شوید.

مراقبه و ذهن آگاهی از جمله روش‌های پیشنهادی پزشکان و روان‌درمانگرها برای رهایی از اضطراب و افسردگی است. به طور کلی ذهن آگاهی و تمرینات آن چیزی نیست که فقط در اختیار عده خاصی از مردم باشد و فراگرفتن آن بسیار ساده است. اما برای به دست آوردن تسلط بر آن لازم است که تا تمرین و پیگیری مداوم داشته باشید.

کتاب صوتی من ذهن آگاه هستم کتابی آموزشی برای انجام دادن تمرینات ذهن ‌آگاهی است. شما به کتاب و نحوه انجام تمرین‌ها گوش می‌کنید و بعد از انجام تمرین‌ها به صورت مستمر و مداوم می‌توانید از چنگ اضطراب، افسردگی و پرخاشگری رها ‌شوید. نتیجه آن هم به دست آوردن و بالا بردن اعتماد ‌به ‌نفس، خودآگاهی و سلامت عمومی بدن است.

در هر فصل از این کتاب صوتی بعد از شنیدن مقدمه کوتاه تمرینات معرفی می‌شوند. بعد از اینکه به اندازه کافی به تمرین پرداختید به سراغ فایل بعدی بروید. توجه داشته باشید در طول هر تمرین، بارها صدای هدایت کننده قطع می‌شود که این زمان‌های سکوت، جزو لاینفک تمرین است و تا لحظه پایانی با چاشنی “شکیبایی” در وضعیت نشست و تمرین خود باقی بمانید.

کتاب صوتی من ذهن آگاه هستم کتابی است که برای تمام کسانی که دوست دارند تمرینات مراقبه و ذهن آگاهی را فرا بگیرند، مفید است. با کمک تمرین‌های این کتاب می‌توانید در مراقبه به تسلط کافی برسید. شنیدن این کتاب را همچنین به تمام علاقه‌مندان به مطالعه کتاب‌های حوزه خودیاری پیشنهاد می‌کنیم. برای خرید کتاب صوتی من ذهن آگاه هستم اینجا کلیک کنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin