کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح (مثبت فکر کن) اثری از جک کَنفیلد، مارک ویکتور هانسِن و امی نیومارک است. در این کتاب صوتی ۱۰۱ داستان انگیزشی درباره‌ شمردن موهبت‌‌های زندگی و داشتن یک نگرش مثبت می‌خوانید.

کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح‌‌ (مثبت فکر کن) پر از تجربه‌های انسان‌های واقعی‌ است که در زندگی روزمره مشکلات واقعی داشته و مقاومتی درونی برای غلبه بر آن چالش‌ها یا روش‌هایی برای معنادارتر کردن زندگی‌شان پیدا کرده‌اند.

داستان‌های این افراد می‌تواند به شما کمک کند کلیدهایی برای مثبت فکر کردن پیدا کنید، زندگیتان را بهبود ببخشید و آن اندک انگیزه‌ای که می‌تواند به شما برای غلبه بر موانع زندگی کمک کند را بدست آورید. در واقع، مجموعه داستان‌های سوپ جوجه برای روح، یک مثال خوب از مثبت فکر کردن است.

چه چیزی‌ است که باعث انعطاف‌پذیری بیشترِ بعضی از انسان‌ها می‌شود؟ چطور بعضی از افراد می‌توانند اجازه ‌دهند که سختی‌های زندگی، مانند آب از روی بدن مرغابی، از وجودشان به پایین سر بخورد؟ چرا بعضی از افراد به سادگی، قوی‌‌‌تر به نظر می‌رسند؟ پاسخ در همان «مثبت فکر کن» دیده می‌شود. مطالعات علمی جدید ثابت کرده‌اند که یک گرایش مثبت در واقع، فواید قابل‌اندازه‌گیری دارد. افراد شاکر و مثبت گزارش داده‌اند که زندگی بهتر و خاطرات مثبت‌تری دارند. ثابت شده است افرادی که می‌توانند حوادث مثبت را به خاطر بیاورند، حتی در سخت‌‌‌‌ترین موقعیت‌ها هم انعطاف‌پذیری بیشتری دارند. افرادی که به دنبال «چیزهای خوب» در زندگی‌شان می‌گردند؛ سالم‌تر، فعال‌‌‌تر و سازنده‌‌‌تر هستند و توجه بیشتر اطرافیانشان را به خود جلب می‌کنند.

جالب اینکه افرادی که روی «چیزهای مثبت تاکید می‌کنند» باهوش‌ترند و بهتر می‌توانند ارتباطات و وابستگی‌های شناختی برقرار کنند. آنها مشکلات را سریع‌‌‌تر و صحیح‌تر حل می‌کنند. کودکانی که خاطرات بهتری دارند، در آزمون‌ها بهتر عمل می‌کنند. شما فقط باید باور داشته باشید.

کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح (مثبت فکر کن) را با دوستان و خانواده‌تان به اشتراک بگذارید و وقتی به یک یادآوری نیاز داشتید که زندگی پر از برکت، مزایا، فرصت‌ها و لذت است به این کتاب مراجعه کنید. متوجه می‌شوید که دارید با دید شاد، مثبت و شکرگزاری به جلو نگاه می‌کنید که تمام خوبی‌های زندگیِ حال و پیش رویتان را شناسایی خواهد کرد. برای خرید کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح به این سایت سر بزنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin