کتاب صوتی دختر پرتقالی، نوشته‌ی یوستین گردر، داستان نامه‌ی اسرارآمیزی است که از طرف پدری که سال‌ها پیش از دنیا رفته است، به پسرش ارسال می‌شود.

یوستین گردر در کتاب صوتی دختر پرتقالی مانند دیگر کتاب‌هایش فلسفه را در قالب داستانی خواندنی آموزش می‌دهد و بیان می‌کند. گفتگوی فلسفی و شاعرانه‌ای بین پدر و پسری که در دو زمان مختلف زیسته‌اند در می‌گیرد. پدر ماجرای آشنایی با دختری را به شیوه‌ای جذاب برای پسرش بازگو می‌کند. پسر با خواندن یادداشت‌های پدرش است که دید جدیدی نسبت به زندگی پیدا می‌کند.

یوستین گردر، استاد فلسفه، در ۸ اوت ۱۹۵۲ در نروژ متولد شد. او در رشته فلسفه، الهیات، و ادبیات از دانشگاه اسلو فارغ‌التحصیل شد و به مدت ده‌سال به‌ تدریس «تاریخ عقاید» در دبیرستان‌ها پرداخت. یوستین گردر پیوسته در فکر متن فلسفی ساده‌ای بود که به درد شاگردان جوانش بخورد و نتوانست متن مناسبی پیدا کند. به همین دلیل دست به کار نوشتن دنیای سوفی زد. کتاب‌های دیگر او هم با درونمایه‌ی فلسفی نوشته شده‌اند و معروف‌ترین آن‌ها، دختر پرتقالی و راز فال ورق است.

خرید کتاب صوتی دختر پرتقالی


کتاب صوتی انسان و سمبولهایش اثر کارل گوستاو یونگ فیلسوف و روان‌پزشک سوئیسی است که در سال ۱۹۶۴ به انتشار رسیده است. این کتاب به عنوان متنی برجسته در مورد عملکرد درونی ضمیر ناخودآگاه -از نمادگرایی که معنای رویاهای ما را شفاف می‌کند تا تاثیر آن‌ها بر زندگی در بیداری و انگیزه‌های هنری ما- شناخته می‌شود که دارای بیش از صد تصویر از ایده‌های انقلابی کارل یونگ است.

کارل گوستاو یونگ، روان‌پزشک و فیلسوف اهل سوئیس (متولد سال ۱۸۷۵ – درگذشته در سال ۱۹۶۱) بود. یونگ روان‌شناسی تحلیلی را پایه‌گذاری نمود و ایده‌‌ی شخصیت‌های درون‌گرا و برون‌گرا، کهن‌الگوها و قدرت ناخودآگاه را مطرح کرد. یونگ چه در زمان حیاتش و چه پس از مرگش، به واسطه‌ی ایده‌های مهمی که مطرح کرده بود، یک روان‌پزشک انقلابی محسوب می‌شد.

در سال ۱۹۳۲، به یونگ جایزه‌ی ادبی زوریخ اهدا شد. شش سال بعد نیز او به عنوان عضو افتخاری انجمن سلطنتی پزشکی انگلستان انتخاب شد. در سال ۱۹۴۴ نیز یونگ به عنوان عضو افتخاری آکادمی علوم پزشکی سوئیس انتخاب شد. یونگ در تاریخ ۶ ژوئن سال ۱۹۶۱، در خانه‌اش در زوریخ درگذشت.

خرید کتاب صوتی انسان و سمبولهایش


کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین در واقع کتابی است که چهار اثر اصلی فلورانس اسکاول شین نویسنده‌ی مشهور آمریکایی، یعنی کتاب‌های بازی زندگی و راه این بازی، کلام تو عصای معجزه‌گر توست، در مخفی توفیق و نفوذ کلام را در خود جای داده است.

فلورانس اسکاول شین (متولد ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱ – درگذشته در ۱۷ اکتبر ۱۹۴۰) تصویرگر کتاب، نویسنده و هنرمند آمریکایی بود. اسکاول شین سال‌ها به طور گسترده به ‌عنوان هنرمند و تصویرگر، متافیزیک‌دان و مدرس شناخته می‌شد و به هزاران نفر از طریق کار بزرگ خود در درمان و همچنین کمک به حل مشکلات آن‌ها کمک کرد.

کتاب‌های اسکاول شین توسط بسیاری از منتقدان، «باورنکردنی» عنوان شده‌اند. این کتاب‌ها نسبتا کوتاه هستند، اما در عین حال از عمق زیادی برخوردارند. او در کتاب‌هایش نشان می‌دهد که ما چگونه می‌توانیم سلامت، رفاه و شادی را به دست آوریم و از آن‌ها لذت ببریم. اسکاول شین داستان‌های واقعی بسیاری از مراجعینش را با خوانندگان به اشتراک می‌گذارد تا نشان دهد که چگونه نگرش‌ها و تاکیدات مثبت همیشه موفق می‌شوند تا فرد را به یک «برنده» در زندگی تبدیل کنند؛ برنده‌ای که توانایی کنترل شرایط زندگی و به دست آوردن فراوانی را از طریق اطلاع از قوانین معنوی دارد.

خرید کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس


کتاب صوتی معامله گر منضبط نوشته مارک داگلاس است که با ترجمه فاطمه فراهانی منتشر شده است، کتاب صوتی معامله گر منضبط یکی از میکروکتاب‌های نشر سبکتو است.

مارک داگلاس (Mark Douglas) نویسنده معروفی در زمینه روانشناسی معاملات در بازار و یک افسر بازنشسته ارشد USN است. مارک داگلاس بعد از شغل خود در نیروی دریایی به عنوان یک شکارچی باگ وارد صنعت کامپیوتر شد و توانست ۱۹ دفترچه راهنما برای کاربران بنویسد. او کتاب‌هایی با عنوان معامله گر منضبط و تحلیل بنیادی، تکنیکال یا ذهنی نوشته است که توانستند عنوان پرفروش‌ترین‌ها را از آن خود کنند.

کتاب صوتی معامله گر منضبط را به تمام کسانی که می‌خواهند در کسب و کارشان موفق باشند پیشنهاد می‌کنیم. نسخه‌ای که در حال مشاهده آن هستید، خلاصه‌ای از کتاب اصلی است که برای آن‌هایی که می‌خواهند با صرف زمان کمتر، نکته های مهم کتاب را فرا بگیرند، مفید است.

خرید کتاب صوتی معامله گر منضبط

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin