کتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن در میان کتابخوانان فارسی با عنوان کتاب صوتی قدرت فکر از ژوزف مورفی هم شناخته می‌شود. نویسنده این کتاب مدت‌ها درگیر تومور خطرناک مغزی بوده است و زمانی که شروع به دعا کردن می‌کند و باور می‌کند که شفا پیدا می‌کند کم‌کم اثرات تومور از بین می‌رود و درمان می‌شود. او بعدها تصمیم می‌گیرد کتابی در مورد قدرت ناخوآگاه انسانی بنویسد و در آن توضیح دهد معجزه زمانی که به آن باور داشتید اتفاق می‌افتد. معجزی ارتباط مستقیم با دعا و نیایش علمی و ماهرانه، تعاملی هماهنگ و شسته و رفته بین سطوح خودآگاه و ناخودآگاه ذهن است که به شکل ماهرانه و حساب‌شده با هدف و مطلوب مورد نظر هم‌سو شده باشد دارد.

این کتاب صوتی به تمام کسانی که همواره از خود می‌پرسند چرا دیگران از من موفق‌تر و پروتمندتر هستند پیشنهاد می‌شود.

دانلود کتاب صوتی قدرت ذهن ناخودآگاه


کتاب صوتی عادت های اتمی اثری از جیمز کلیر است. در این کتاب راهکاری برای ایجاد عادات خوب و شکستن عادت‌های بد معرفی شده است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا با استفاده از تغییرات کوچک، نتایج بزرگ به بار بیاورید.

عادت‌های اتمی را می‌توانید با ترجمه هادی بهمنی و صدای مینا موسوی بشنوید و با عمل کردن به راهکارهای آن، شاهد ایجاد تغییرات در زندگی خود باشید.

این کتاب از جمله کتاب‌هایی است که در زمان انتشارش به فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز راه پیدا کرد و بازخوردهای مثبتی از نشریات معتبر دریافت کرد.

جیمز کلییر، نویسنده و سخنرانی است که بر عادت‌ها و تصمیم‌گیری‌های پیوسته تمرکز دارد. کتابش، با عنوان عادت‌ های اتمی که به نام خرده عادت‌ها هم ترجمه شده است، در فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار گرفت و تحسین و تمجیدهای نشریات بسیاری مانند وال استریت ژورنال (The Wall Street Journal)، تایمز (The Times) و … دریافت کرد.

دانلود کتاب صوتی عادت های اتمی


کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ ها داستانی خیالی اما الهام‌بخش است. در این داستان با زندگی یک هنرمند، یک کارآفرین و یک سرمایه‌دار آشنا می‌شویم. این افراد هم کدام در زندگی خود مشکلاتی دارند و در تلاش هستند تا با گفتگو با یکدیگر و یافتن راه حل، مشکلاتشان را به نوعی حل کنند.

همانطور که از نام کتاب هم مشخص است، رابین شارما به شما کمک می‌کند تا سحرخیز شوید. حتما این جمله معروف «سحرخیز باش تا کامروا شوی» را به یاد می‌آورید. اگر به زندگی نوابغ، غول‌های تجارت و افراد موفق هم نگاه کنیم، می‌بینیم که این افراد هم سحرخیزی را به عنوان یکی از دلایل موفقیتشان بیان می‌کنند. رابین شارما در کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ ها با بیان یک فرمول ساده‌ به مخاطبانش کمک می‌کند تا صبح زود از خواب بیدار شوند.

دانلود کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی ها


Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin