کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند نوشته شری آرگو است که با ترجمه پوراندخت رمدانی و صدای الناز شجاعی منتشر شده است. کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند روایتی طنز از حقایق روان‌شناسی است.

شری آرگو (Sherry Argov) نویسنده برتر و محبوب آمریکایی است. بیشتر کتاب‌های او در زمینه روابط بین زوجین و موضوعات عاشقانه نوشته شده و در بین مردم محبوبیت‌های زیادی دارد. در حال حاضر کتاب‌های او توانسته در دسته پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار بگیرد.

چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟، عنوان کتابی است که در مورد باورهایی که مردها در مورد زن‌ها دارند، حرف می‌زند. این میکروکتاب یک راهنمای عملی برای خانم‌هاست و به آن‌ها کمک می‌کند که وقتی در مقابل مردی قرار می‌گیرند، چه واکنشی از خود نشان دهند تا مانند یک زن زیرک به نظر برسند، نه یک زن ساده که همواره از مردهای اطراف خود ضربه می‌خورد. این کتاب بیش از یک میلیون نسخه چاپی در امریکا فروش داشته است.


دانلود کتاب صوتی زنان زیرک


کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو نوشته دارن هاردی نویسنده و یکی از معروف‌ترین شخصیت‌ها در زمینه آموزش موفقیت است. این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند تا راه دستیابی به اهداف بزرگ را پیدا کنید و بتوانید به موفقیت برسید. مسیری را برایتان مشخص می‌کند تا قدم در آن بگذارید و بتوانید آرزوهایتان را محقق کنید.

دارن هاردی ناشر سابق مجله موفقیت در مورد کتاب بهترین سال زندگی تو می‌گوید: ‌در این کتاب به شما نشان می‌دهم در چند ماه به چیزی برسید که بقیهُ مردم در یک عمر به آن می‌رسند. چنانچه انگیزه و شوری فراوان برای بازطراحی آیندهُ خود دارید، این برنامه برای شماست. هر وقت از من دربارهُ اولین مهارت برای رسیدن به موفقیت می‌پرسند فوراً جواب می‌دهم: توانایی برای مشخص کردن، پی گیری کردن و رسیدن به هدف‌های بزرگ. این کتاب را دنبال کنید تا شما هم با این فرمول به سمت به واقعیت رساندن رویاهای بزرگ و اهداف هیجان‌انگیزتان حرکت کنید. وقتی خواندن این کتاب را شروع کنید، زندگی، دیگر هیچ‌وقت مثل قبل نخواهد شد.

دانلود کتاب صوتی بهترین سال زندگی توکتاب صوتی قدرت ناخودآگاه ذهن در میان کتابخوانان فارسی با عنوان کتاب صوتی قدرت فکر از ژوزف مورفی هم شناخته می‌شود. نویسنده این کتاب مدت‌ها درگیر تومور خطرناک مغزی بوده است و زمانی که شروع به دعا کردن می‌کند و باور می‌کند که شفا پیدا می‌کند کم‌کم اثرات تومور از بین می‌رود و درمان می‌شود. او بعدها تصمیم می‌گیرد کتابی در مورد قدرت ناخوآگاه انسانی بنویسد و در آن توضیح دهد معجزه زمانی که به آن باور داشتید اتفاق می‌افتد. معجزی ارتباط مستقیم با دعا و نیایش علمی و ماهرانه، تعاملی هماهنگ و شسته و رفته بین سطوح خودآگاه و ناخودآگاه ذهن است که به شکل ماهرانه و حساب‌شده با هدف و مطلوب مورد نظر هم‌سو شده باشد دارد.

دانلود کتاب صوتی قدرت ذهن ناخودآگاه


کتاب صوتی نیروی حال راهنمایی برای بیداری معنوی است که توسط اکهارت تول تالیف شده است. این کتاب، نیروی مثبت زندگی و ثروت بزرگی به نام زمان حال را به ما یادآور می‌شود. مسیحا برزگر ترجمه و خوانش این کتاب را برعهده داشته است و نوین کتاب گویا کتاب صوتی نیروی حال را تهیه و در اختیار مخاطبان قرار داده است.

کتاب نیروی حال، راه رهایی از اسارت ذهن، ورود به حالت روشن‌بینی و حفظ آن در زندگی هرروزه به کمک دست‌یابی به نیروی حال، رهایی از ترس برآمده از تسلط نفس بر ذهن، تمرکز بر لحظۀ حال و پایان دادن به توهم زمان و رهایی از زمان روانی را به مخاطب می‌آموزد. آموزه‌های تُله در قالب پرسش و پاسخ‌هایی رایج، مهم و گویا به سادگی و روانی به مخاطب انتقال می‌یابد. سؤال‌هایی که تشنگان عشق در سراسر جهان در نشست‌های بسیار با او در میان گذاشته و در پی یافتن پاسخی درخور برای آن‌ها بوده‌اند. این آموخته‌ها از جنس ناب زندگی‌ست و در چارچوب متداول آیین‌ها و سنت‌ها گیر نمی‌افتد و درجا نمی‌زند و در عین حال از حقیقت نهفته در ورای آن‌ها سرچشمه می‌گیرد.

دانلود کتاب صوتی نیروی حال


کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر اثری از استفان کاوی است که با ترجمه و صدای گیتی خوشدل می‌شنوید. این کتاب که در فهرست کتاب‌هایی قرار دارد که زندگی شما را دگرگون می‌کند، هفت عادت را با شما درمیان می‌گذارد که با به کار بستنش، می‌توانید شاهد بروز معجزه در زندگی خود باشید!

این کتاب به ما ۷ عادت معرفی مي‌کند که با دیدگاهی تدریجی، اثری برای رشد اثربخشی شخصی فراهم می‌کند تا کم‌کم ما را از وابستگی، به استقلال و همبستگی برساند. این کتاب زندگی‌تان را تغییر مي‌دهد و به‌شما کمک می‌کند در زندگی احساس بهتری داشته باشید.

اگر فرصت ندارید کتاب کامل را بخوانید یا بشنوید این کتاب به‌شما کمک می‌کند.

دانلود کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر


کتاب صوتی هنر خوب زندگی کردن نوشته رولف دوبلی است که با ترجمه و گویندگی عادل فردوسی‌پور توسط رادیو گوشه منتشر شده است. هنر خوب زندگی کردن مجموعه‌ای از روش‌های عملی و کاربردی است که به تأکید نویسنده حاصل سال‌ها تحقیق و گردآوری مطالب گوناگون در حوزهٔ روان‌شناسی، فلسفه، علوم اقتصاد، ریاضی و تجارت است. چکیدهٔ مطالعات دوبلی در این گستره، کتابی است که پیشِ روی شماست. همان‌گونه که در کتاب پیشین نویسنده با نام هنر شفاف اندیشیدن با خطاهای ذهنی آشنا شدید، در این کتاب، با جعبه‌ای شگفت‌انگیز از ابزارهای ذهنی آشنا می‌شوید. با بهره‌گیری از این ابزارهای هوشمند، بسیاری از انگاره‌های ذهنی شما دگرگون می‌شود. اگرچه آشنایی با این جعبه‌ابزار به‌تنهایی تجربهٔ یک زندگی خوب را تضمین نمی‌دهد، دست‌کم کمک می‌کند تا در زندگی عملکرد بهتری داشته باشیم. هنر خوب زندگی کردن ۵۲ پیشنهاد کاربردی برای رسیدن به هر آنچه که در زندگی نیاز دارید، پیش رویتان می‌گذارد.

دانلود کتاب صوتی هنر خوب زیستن عادل فردوسی پور

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin