کتاب صوتی دختر صورتت را بشور نوشتهٔ ریچل هالیس در انتشارات زودبوک (موسسه سرای بصیرت دل) چاپ شده است. در کتابچه صوتی دختر، صورتت را بشور گزیده‌ای از مهم‌ترین نکات کتاب ریچل هالیس را می‌شنوید. هالیس در این کتاب درباره بیست نوع دروغی که همه ما هر روز به خودمان می‌گوییم صحبت می‌کند. دروغ «از فردا شروع می‌کنم»، دروغ «من مادر خوبی نیستم» دروغ «نمی‌توانم حقیقت را بگویم» و دروغ‌های بسیاری که باید یادبگیریم که دیگر به خودمان نگوییم.

شاید بسیاری از اوقات فکر می‌کنیم نمی‌توانیم. نتیجه تلاش‌هایمان را نمی‌بینیم و ذهنمان درگیر مسائل مختلف است. اینطور مواقع ممکن است دروغ‌های زیادی به خودمان بگوییم، مثلا: من به ‌قدر کافی خوب نیستم، باید جلوتر از این می‌بودم، از فردا شروع می‌کنم و… . اما در پس تمام این دروغ‌ها یک حقیقت وجود دارد و آن این است که ما و فقط و فقط ما، مسئول خودمان هستیم. بنابراین اگر به دنبال تغییر می‌گردیم، باید از دروغ گفتن به خودمان دست برداریم.

کتاب صوتی دختر صورتت را بشور با زبانی طنز و روایتی جذاب به سراغ مثال‌های واقعی از دنیا و زندگی روزمره ما رفته است و دروغ‌هایی را که به خودمان می‌گوییم، برایمان آشکار می‌کند. اما نکته تمایز این کتاب را با کتاب‌های دیگر می‌توان در این مورد دانست: زمانی که خواندن کتاب را به پایان برده‌اید و می‌خواهید آن را ببندید، راهکارهای لازم برای تغییر کردن را در اختیار دارید. نویسنده شما را با حس الهام و بدون راهکار رها نمی‌کند، بلکه تمام ابزارهای لازم برای ایجاد چنین تحولی را در اختیارتان قرار می‌دهد. 

ریچل هالیس (Rachel Hollis)، نویسنده، مدیرعامل و سخنران آمریکایی است. او یک وب سایت در مورد کمک به افراد در جهت ایجاد تغییرات مثبت دارد و با مطالب و محصولات خود سعی می‌کند تا دنبال‌کنندگانش به نسخه بهتری از خودشان دست پیدا کنند.

ریچل هالیس را به عنوان آنتونی رابینز خانم‌ها می‌شناسند. سبک زندگی و لحن ساده و خودمانی او باعث شده تا الهام‌ بخش افراد زیادی در سراسر جهان باشد. او به دلیلِ نقش‌های بی‌شماری در تلویزیون ، مانندِ بازیگرِ نقش دکتر لیندا مارتین در لوسیفر و به عنوان ستاره مهمان در برنامه های تلویزیونی مانند خواهر، رنو ۹۱۱، دختر جدید و همسر خوب شناخته شده است؛ همچنین او تا به حال در جهت توانمندسازی زنان فعالیت‌های زیادی انجام داده است و نامش در بین لیست ۳۰ کارآفرین زیر ۳۰ سال منتشر شده است.

کتاب‌های زیادی از او به زبان فارسی ترجمه و منتشر شده است که خودت باش دختر و شرمنده نباش دختر از آن جمله‌اند. برای دانلود کتاب صوتی دختر صورتت را بشور به این سایت سر بزنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

معرفی چندکتاب گویا

تاب صوتی چهره غمگین من (جلد اول) مجموعه داستان‌های ادبیات آلمان است که با ترجمه تورج رهنما منتشر شده است. این کتاب داستان‌هایی جذاب را گردآوری گرده است که براساس سال چیده شده‌اند. این کتاب با صدای امیرمحمد صمصامی و مریم مشایخی منتشر شده است. بخش […]

admin

چه کتاب های صوتی بشنویم؟

کتاب صوتی قصه های قرآن (۱ و ۲) نوشتهٔ مهدی آذریزدی است. مصطفی رحماندوست (شاعر و نویسندهٔ کودکان) گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و انتشارات نوین کتاب گویا آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی پنجمین جلد از مجموعهٔ مشهور «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» است. مجموعهٔ «قصه‌های خوب […]

admin