کتاب صوتی تست مامان اثر راب فیتزپاتریک نویسنده و کارآفرین مشهور که در سال ۲۰۱۳ منتشر شده است، یک راهنمای عملی و سریع به شمار می‌رود که می‌تواند باعث صرفه‌جویی در وقت، پول و برطرف شدن ناامیدی‌های شغلی و تجاری خوانندگان آن شود. این کتاب، راهنمایی منسجم و آسان درباره‌ی نحوه‌ی یادگیری بیشتر در زمینه‌ی فروش و کسب‌وکار و همچنین موفقیت عمده‌تر از طریق مکالمات فروشنده با مشتریانش محسوب می‌شود، حتی زمانی که تمام مشتریانش به او دروغ بگویند.

کتاب تست مامان سرشار است از سوال‌هایی مانند: از کجا مشتری‌های ثابت پیدا کنیم؟ چگونه سوال طرح کنیم؟ و در جلسات طرح سوال چگونه رفتار کنیم؟ اگر فردی هستید که به کسب و کار شخصی و راه‌اندازی آن توسط خودتان علاقه دارید این کتاب برایتان صندوق گنج است. راب فیتز پاتریک در این کتاب به شما آموزش می‌دهد که چگونه اطلاعات زیادی را از مشتری فهمیده و بهترین نتیجه را بگیرید. یکی از سخت‌ترین کار‌ها روبه‌رو شدن با مشتری و پرسیدن سوالات درست است. تا به حال فکر کرده‌اید چرا بیشتر کالا‌ها که براساس نظرسنجی تولید می‌شوند، فروش کمتری دارند؟ مگر برای رفع نیاز مشتری نبوده؟ منشا همگی این مشکلات از سوالات اشتباهی است که از مشتریان می‌پرسیم. البته جای نگرانی نیست، کاملا طبیعی است و همگی ما در شروع چنین اشتباهاتی را مرتکب شده‌ایم، اما متاسفانه گاهی اوقات افراد همان اشتباهات را تکرار و تغییری در سوالات نمی‌دهند. در آخر و به صورت خلاصه‌وار نویسنده‌ی این کتاب بر روی روش سوال کردن شما حساس است و معتقد است درست سوال کردن احترام به حقوق و نظر مشتری است و بحث و گفتگو با مشتری هدف اصلی کتاب تست مامان است.

اگر کسب‌وکاری دارید که در آن لازم است با مشتریان خود به طور مداوم صحبت کنید و نظرات آن‌ها را بشنوید، شنیدن این کتاب می‌تواند برای شما مفید باشد. همچنین اگر کارآفرینی پرمشغله هستید که در عین حال توقعتان از کسب‌وکارتان بالاست و علاقه ندارید ساعت‌ها وقت خود را در جلسات بی‌فایده هدر دهید، این کتاب صوتی می‌تواند به شما کمک کند. برای خرید کتاب صوتی تست مامان به این سایت سر بزنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin