کتاب ۵ زبان عشق پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز درزمینهٔ بهبود روابط زناشویی است که تابه‌حال بیش از ۱۰ میلیون جلد از آن به فروش رفته و توانسته رابطه‌های زیادی را متحول کند و بهبود بخشد. این کتاب، در قالب ۵ زبان، رازهایی را بیان می‌کند تا بتوانید عشقی پایدار را تجربه کنید.

پس دکتر گری چاپمن در کتاب 5 زبان عشق شما را با ۵ زبان عاشقانه آشنا می‌کند که با یادگیری آن‌ها می‌توانید رابطهٔ خود را به بهترین شکل ممکن بهبود و یا ارتقا دهید. این ۵ زبان عشق عبارت‌اند از: کلام تأییدآمیز، اختصاص‌دادن زمان به یکدیگر، دریافت هدایا، خدمت به یکدیگر و تماس فیزیکی. شما با شناختن هر کدام از این‌ها می‌توانید رابطهٔ خود را نجات دهید و بهتر و عاشقانه‌تر از پیش عمل کنید.

روش‌های این کتاب ساده و شوخ‌طبعانه بیان شده‌اند، اما بسیار کاربرد دارند. داستان‌هایی واقعی در این کتاب بیان شده که برای شما الهام‌بخش خواهد بود. روش حس مشترک به‌کاربرده شده در این کتاب شما را برای استفاده از این ایده‌ها ترغیب خواهد کرد. شما احتمالاً با خواندن این کتاب احساس آرامش می‌کنید. خواندند این اثر مانند این است که دارید با دوستی دانا قدم می‌زنید و صحبت می‌کنید.

دکتر گری چاپمن نویسنده، سخنران و مشاوری است که علاقه دارد به مردم کمک کند تا رابطهٔ عاشقانهٔ مستحکمی داشته باشند. او در اقصی‌نقاط جهان سمینار برگزار می‌کند و برنامه‌های رادیویی او از بیش از ۴۰۰ ایستگاه رادیویی پخش می‌شود. او سال‌هاست که مشاور ازدواج است. این مشاور تجربیات خود از جلسات بی‌شمار مشاوره و بهبود روابط زناشویی را در کتاب «۵ زبان عشق» جمع‌آوری کرده است. او در این کتاب به حقیقتی ناگفته اشاره می‌کند و توضیح می‌دهد که افراد به زبان‌های مختلفی از عشق صحبت می‌کنند و به شما کمک می‌کند که زبان عشق شریک زندگی‌تان را کشف کنید و بفهمید باتوجه‌به روحیات و شخصیت او چطور به او ابراز علاقه کنید که او عشق شما را دریافت کند.

این کتاب به مهم‌ترین نیاز انسان یعنی عشق و دوست‌داشتن بها داده و به آن می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای مفید و معرفی شیوه‌های کاربردی به همسران می‌آموزد تا زندگی سراسر عاشقانه‌شان را با شادی و نشاط بیشتر توأم نموده و تداوم بخشند.

برای خرید کتاب صوتی پنج زبان عشق به این سایت سر بزنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin