کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان نوشته‌ی پائول کلونی، راهنمایی برای بهبود رابطه با مردان به کمک شناخت بهتر آن‌ها است. پائول کلونی که سال‌ها تجربه‌ی مشاوره به زوج‌ها و کمک به آن‌ها برای بازسازی روابط‌شان را دارد، کوشیده در مخاطبانش ذهنیتی مساعد و بینشی عمیق ایجاد کند تا رابطه‌‌ی عاطفی بهتر و گرمتری داشته باشند. او راه‌های آغاز و حفظ رابطه با مردان را در قالب کتابی کوتاه برشمرده است.

این کتاب را برایِ شناختِ بهتر ِرفتارهای ِمردان و آسان‌تر کردنِ شروعِ رابطه و بودن با مردان، نوشته شده است، شاید نظریه‌ی مردانِ مریخی و زنان ونوسی درست باشد، اما ما مردان می‌خواهیم با زنِ موردِ علاقه خود روی همین زمین زندگی کنیم. همچنین این کتاب به شما نشان خواهد داد که چگونه راه خود را به سمت قلب مردان پیدا کنید. به علاوه، بینشی را به شما آموزش می‌دهد که بتواند منجر به رابطه‌ی عمیقِ بین‌تان شود. این کتاب نکاتی را به شما یادآوری می‌کند که باعث جلب توجه، ارتباط گرفتن، در آغوش گرفتن، عاشق کردن مردان و …، از جانب شما می‌شود.

پائول کلونی، نویسنده، مربی حرفه‌ای و مشاور زندگی به‌خصوص در مسائل مربوط به زنان است. کلونی سابقه‌ی سال‌ها کار در زمینه‌ی مشاوره‌ی فردی را با رویکردی عملی داشته است. روش او اساسا ساده‌انگارانه نیست و با درک پیچیده‌ای که از ذهن انسان و گره‌های آن دارد، کوشیده است نگرانی‌ها و افکار مزاحمی که مانع خودشکوفایی و بهبود وضعیت روانی افراد می‌شود را برطرف کند. کلونی برای ارائه‌ی افکار و روش‌های درمانی خود، دست به انتشار کتاب نیز زده است. او ابراز امیدواری کرده بتواند با آن‌چه در دوره‌ی طولانی زندگی حرفه‌ای‌اش آموخته، خوانندگانش را برای عبور از موانع ذهنی رنج‌آور و دست‌وپاگیر یاری دهد.

شنیدن این کتاب را به کسانی که در آغاز و یا در پی بهبود رابطه‌ی عاطفی با مرد موردعلاقه‌ی خود هستند، پیشنهاد می‌کنم.

خرید کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin