«هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی)» یکی دیگر از آثار برایان تریسی، از سخنوران برجسته حوزه موفقیت و رشد فردی آمریکا درباره خوب سخن گفتن ‌است. خوب سخن گفتن می‌تواند احترام دیگران را به همراه داشته‌باشد، ارزش و اعتبار شما را در شرکت افزایش دهد و توجه افرادی را که می‌توانند شما را یاری رسانده و درها را به‌رویتان بگشایند جلب نماید. همچنین توانایی خوب سخن گفتن، مردم را متقاعد می‌سازد که شما روی هم رفته از سایر افرادی که قادر نیستند به اندازه شما خوب سخن بگویند، با استعدادتر وباهوش‌تر هستید. باارزش‌ترین دارایی شما چیست؟ البته ذهن شما! یکی از باارزش‌ترین مهارت‌هایی که در اختیار دارید، توانایی خوب اندیشیدن و ابراز خود بصورت آشکار است. این مهارت می‌تواند شما را به اندازه هر استعداد دیگری- که قادرید آن را شکوفا سازید- در کسب ترفیع بیشتر و سریع‌تر یاری رساند. از همه مهمتر، تنها راهی که می‌توانید از آن طریق، مهارت خود را در یک زمینه نشان دهید، بیان نظرات و عقاید تان به طور رسا و آشکار و به صورت نوشتاری است. هنگامی که خوب سخن بگویید، مردم می‌گویند: «او واقعاً در مورد آنچه سخن می‌گوید آگاهی کامل دارد.» خوب سخن‌گفتن آموختنی است. اگر سخنرانی مبتدی هستید، این کتاب به شما نشان خواهد داد چگونه می‌توانید روند صحبت کردن خود را با مهارت، اطمینان و شفافیت سرعت بخشید. اگر هم سخنران با تجربه‌ای هستید،‌ این کتاب برخی از تکنیک‌ها، روش‌ها و شگردهای سخنوران برجسته را در زمینه تجارت، سیاست و زندگی شخصی به شما خواهد آموخت.

کتاب صوتی هنر بیان اثری از برایان تریسی درباره اهمیت خوب صحبت کردن است. او در این کتاب یک پیام برای تمام مخاطبانش دارد: خوب حرف بزن تا برنده شوی.

برایان تریسی که یکی از معروف‌ترین سخنرانان انگیزشی در سراسر دنیا است، در این کتاب از اهمیت توانایی ما در خوب حرف زدن صحبت می‌کند و معجزاتی را که فن بیان به دنبال دارد به ما یادآوری می‌کند. او همچنین راهکارهایی را به ما آموزش می‌دهد تا به این وسیله بتوانیم توانایی خود را در زیبا صحبت کردن، افزایش دهیم.

دانلود کتاب صوتی هنر بیان

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin