«هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی)» یکی دیگر از آثار برایان تریسی، از سخنوران برجسته حوزه موفقیت و رشد فردی آمریکا درباره خوب سخن گفتن ‌است. خوب سخن گفتن می‌تواند احترام دیگران را به همراه داشته‌باشد، ارزش و اعتبار شما را در شرکت افزایش دهد و توجه افرادی را که می‌توانند شما را یاری رسانده و درها را به‌رویتان بگشایند جلب نماید. همچنین توانایی خوب سخن گفتن، مردم را متقاعد می‌سازد که شما روی هم رفته از سایر افرادی که قادر نیستند به اندازه شما خوب سخن بگویند، با استعدادتر وباهوش‌تر هستید. باارزش‌ترین دارایی شما چیست؟ البته ذهن شما! یکی از باارزش‌ترین مهارت‌هایی که در اختیار دارید، توانایی خوب اندیشیدن و ابراز خود بصورت آشکار است. این مهارت می‌تواند شما را به اندازه هر استعداد دیگری- که قادرید آن را شکوفا سازید- در کسب ترفیع بیشتر و سریع‌تر یاری رساند. از همه مهمتر، تنها راهی که می‌توانید از آن طریق، مهارت خود را در یک زمینه نشان دهید، بیان نظرات و عقاید تان به طور رسا و آشکار و به صورت نوشتاری است. هنگامی که خوب سخن بگویید، مردم می‌گویند: «او واقعاً در مورد آنچه سخن می‌گوید آگاهی کامل دارد.» خوب سخن‌گفتن آموختنی است. اگر سخنرانی مبتدی هستید، این کتاب به شما نشان خواهد داد چگونه می‌توانید روند صحبت کردن خود را با مهارت، اطمینان و شفافیت سرعت بخشید. اگر هم سخنران با تجربه‌ای هستید،‌ این کتاب برخی از تکنیک‌ها، روش‌ها و شگردهای سخنوران برجسته را در زمینه تجارت، سیاست و زندگی شخصی به شما خواهد آموخت.

کتاب صوتی هنر بیان اثری از برایان تریسی درباره اهمیت خوب صحبت کردن است. او در این کتاب یک پیام برای تمام مخاطبانش دارد: خوب حرف بزن تا برنده شوی.

برایان تریسی که یکی از معروف‌ترین سخنرانان انگیزشی در سراسر دنیا است، در این کتاب از اهمیت توانایی ما در خوب حرف زدن صحبت می‌کند و معجزاتی را که فن بیان به دنبال دارد به ما یادآوری می‌کند. او همچنین راهکارهایی را به ما آموزش می‌دهد تا به این وسیله بتوانیم توانایی خود را در زیبا صحبت کردن، افزایش دهیم.

دانلود کتاب صوتی هنر بیان

Leave A Comment

Recommended Posts

معرفی چندکتاب گویا

تاب صوتی چهره غمگین من (جلد اول) مجموعه داستان‌های ادبیات آلمان است که با ترجمه تورج رهنما منتشر شده است. این کتاب داستان‌هایی جذاب را گردآوری گرده است که براساس سال چیده شده‌اند. این کتاب با صدای امیرمحمد صمصامی و مریم مشایخی منتشر شده است. بخش […]

admin

چه کتاب های صوتی بشنویم؟

کتاب صوتی قصه های قرآن (۱ و ۲) نوشتهٔ مهدی آذریزدی است. مصطفی رحماندوست (شاعر و نویسندهٔ کودکان) گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و انتشارات نوین کتاب گویا آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی پنجمین جلد از مجموعهٔ مشهور «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» است. مجموعهٔ «قصه‌های خوب […]

admin