کتاب صوتی خودت را به فنا نده نوشتهٔ گری جان بیشاپ و ترجمهٔ مریم رضایی و اسرا دین دوست است. مارال نوحی گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و رمانو آن را منتشر کرده است.

گری جان بیشاپ در این کتاب صوتی، گلچینی از اظهارنظرهای شخصی دربارۀ اختیارداشتن، زندگی‌‌بخشیدن، متعالی‌‌بودن و جسارت‌داشتن را گرد آورده است تا با عمل به آنها، در زندگی‌ هر روز بهتر و بهتر شوید؛ همچنین صحبت‌ها و گفتارهایی از فلاسفه، شخصیت‌های مهمّ تاریخی و نکته‌هایی از یافته‌های علمی نیز در این اثر صوتی قرار گرفته‌اند.

خرید کتاب صوتی خودت را به فنا نده


گابریل گارسیا مارکز در کتاب صدسال تنهایی، داستان شش نسل از خانواده‌ی بوئندیا را روایت می‌کند که نسل اول آن‌ها در دهکده‌ای به نام ماکوندو ساکن می‌شوند. سرهنگ آئورلیانو بوئندیا، فرزند دوم اورسولا و خوزه آرکادیو بوئندیا که اولین فرزندی است که در ماکوندو به دنیا می‌آید. او فاقد هرگونه احساس عشق، نفرت، ترس، تنهایی و امید است. آئورلیانو از کودکی تحت تأثیر برادر بزرگتر خود خوزه آرکادیو قرار دارد و در اوج داستان توسط برادرش که در نقطه مقابل دیدگاه سیاسی وی قرار دارد و به نوعی نماینده تمام نمای دشمنان او نیز به حساب می‌آید از اعدام نجات پیدا می‌کند. وی بارها و بارها از مرگ می‌گریزد. نه جوخه اعدام و نه زخم و سم و خودکشی نمی‌تواند وی را به دام مرگ بکشاند. سرهنگ آئورلیانو بوئندیا نماد شخصیت کسی است که باید زنده بماند و عذاب بکشد تا پلی میان سنت و مدرنیته در شهر خیالی ماکوندو باشد. سبک این کتاب، رئالیسم جادویی است و بسیاری تولدو بالندگی رئال جادویی را با این کتاب می‌دانند.

خرید کتاب صوتی صد سال تنهایی


کتاب صوتی عشق در زمان وبا (عشق سال های وبا) عاشقانه‌ای دلنشین از گابریل گارسیا مارکز، نویسنده برنده جایزه نوبل ادبیات است که با ترجمه روان بهمن فرزانه در دست دارید. این داستان زیبا از عشقی حرف می‌زند که آتشش تا سال‌های سال شعله‌ور است.

مایک نیوول در سال ۲۰۰۷ فیلمی با اقتباس از این رمان ساخت. خاویر باردم، جیووانا متزوجیورنو و بنجامین پرت در این فیلم ایفای نقش کردند و شکیرا، خواننده کلمبیایی موسیقی این فیلم را اجرا کرد.

خرید کتاب صوتی عشق سالهای وبا


کتاب صوتی ابر مغز نوشته چوپرا و رودولف ای. تانزی است. این کتاب که در سال ۲۰۱۱ منتشر شده است، اثری جامع و کامل درباره پرکارترین و مهم‌ترین عضو بدن انسان یعنی مغز است. با کمک این کتاب درمی‌یابید که چگونه انرژی و نیروی شگفت‌انگیز مغزتان را آزاد کنید. نسخه صوتی این کتاب را می‌توانید با ترجمه مریم تقدیسی و صدای زیبا هوتن شاطری پور و شهره روحی گوش کنید.

دکتر دیپاک چوپرا (Deepak Chopra) سخنران و نویسنده هندی-آمریکایی است. او در زمینه بهبود عملکرد ذهن و بدن فعالیت‌های بیشماری داشته است که او را در سراسر جهان مشهور کرده است. است. دیپاک چوپرا همچنین کتاب‌های بسیاری در زمینه طب درمانی از طریق ذهن تالیف کرده است.

خرید کتاب صوتی ابر مغز


رمان وقتی نیچه گریست نوشته اروین د. یالوم، روان‌پزشک و استاد دانشگاه استنفورد، است که در سال ۱۹۹۲ به زبان انگلیسی منتشر شد. این کتاب روایتی از روانکاوی افراد مهم و سرشناس قرن ۱۹ مانند نیچه است. این کتاب تلفیقی از خیال و واقعیت است. داستان از دیدار خیالی نیچه، فیلسوف آلمانی، و دکتر برویر که یک روان درمانگر است شروع می‌شود‌.

داستان کتاب صوتی وقتی نیچه گریست، با پیام لوسالومه به دکتر یوزف برویر شروع می‌شود؛ پیامی که در آن سالومه از دکتر برویر برای صحبت در مورد بیماری و رنج‌های دوستش فردریش نیچه که از نظر او امید آیندۀ فلسفۀ آلمان و جهان است شروع می‌شود. این کتاب آمیزه‌ای است از واقعیت و خیال، جلوه‌ای از عشق، تقدیر و اراده.

خرید کتاب صوتی وقتی نیچه گریست


کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی نوشتهٔ جان گری و ترجمهٔ فریبا سبزچمنی است. گویندگی این کتاب صوتی را مهبد قناعت‌پیشه انجام داده و شادن پژواک آن را منتشر کرده است. محور این اثر صوتی، درک تفاوت‌های روان‌شناختی زنان و مردان و تأثیر آن در زندگی خانوادگی است. این کتاب صوتی، یکی از کامل‌ترین کتاب‌های راهنمای روابط زناشویی و عاطفی بین زوج‌ها در دنیاست. دکتر جان گری، نویسندهٔ این کتاب صوتی، مردان مریخی زنان ونوسی را پس از دریافت مدرک خود در مدیتیشن و گذراندن دوره‌ای مکاتبه‌ای در روان‌شناسی نوشت.

خرید کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin