کتاب صوتی دنیای سوفی داستانی جذاب و گیرا است که بسیاری را به فلسفه علاقه‌مند کرده است. این داستان از ابتدای پیدایش فلسفه سخن می‌گوید و شما را با سیر پیشرفت فلسفی، فیلسوفان مختلف و نظریات آنان آشنا می‌کند.

یوستین گوردر که خود استاد فلسفه است، سال‌ها به دنبال متنی روان و آسان بود که برای تدریس از آن استفاده کند. متنی کامل و جامع که فلسفه را از زمان آغاز و پیدایش آن توضیح دهد و تحولات آن را در طول تاریخ بررسی کند. اما چنین چیزی پیدا کرد. این شد که خود دست به کار شد و دنیای سوفی را آفرید. داستانی جذاب که فلسفه را از ابتدا آغاز می‌کند و از فیلسوفان مهم تاریخ بشریت، دیدگاه‌های آنان و نگاهشان به دنیا می‌گوید. اما همه و همه در قالب یک داستان جذاب اتفاق می‌افتد و همین سبب شده تا محبوبیت این کتاب، نزد مردم بیشتر شود. داستان از چه قرار است؟ 

خرید کتاب صوتی دنیای سوفی

کتاب صوتی قدرت نوشته راندا برن با ترجمه فریبا سبزچمنی و صدای سامیه عطایی منتشر شده است. این کتاب به شما می‌گوید مقرر است که شما هر آنچه را که دوست دارید و می‌پسندید، داشته باشید.

راندا برن در ۱۲ مارس ۱۹۴۵ در ملبورن استرالیا متولد شد. او یک مجری رادیویی بود و پس از اینکه چندین شکست متوالی در زندگی شخصی‌اش تجربه کرد، دچار افسردگی شدیدی شد. این افسردگی او را به سمت خواندن کتاب‌هایی مثل «علم ثروتمند شدن» اثری از «والاس واتلز» سوق داد. پس از آن به نوشتن کتابی با موضوع خلق ثروت، سلامتی و عشق در زندگی روی آورد. با توجه به محتوایی که جمع‌آوری کرده بود، در سال ۲۰۰۶ کار کردن روی کتاب راز را به پایان رساند و آن را منتشر کرد. چاپ شدن کتاب راز همانا و به پا کردن سر و صدا هم همانا! فروش کتاب راندا برن آنقدر زیاد بود که راندا را به فکر ساختن یک فیلم مستند پر و پیمان بر اساس محتوای کتاب انداخت. بعد از اینکه مستند راز ساخته و پخش شد، شهرت راندا از مرزهای استرالیا عبور کرد و به سرعت عجیبی به کشورهای دیگر رسید.


خرید کتاب صوتی قدرت راندا برن

کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن نوشته جو دیسپنزا است که با ترجمه فاطمه آراوند و صدای فرزانه فائزی منتشر شده است. برای خرید کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کافی است اپلیکیشن طاقچه را به صورت رایگان نصب کنید و سپس این کتاب را در کنار ۵۰ هزار کتاب دیگر دریافت کنید.

این کتاب چکیده‌ای ارزشمند از کتاب ماوراء طبیعی شدن است. زندگی جدید امکان‌پذیر است زیرا واقعیتی فراتر از تجربیات زمانی و مکانی ما وجود دارد.

خرید کتاب های صوتی جو دیسپنزا

کتاب صوتی آسان‌ترین روش ترک سیگار به روش آلن کار نوشته آلن کار و ترجمه افسانه درویشی است که با صدای علی همت مومیوند می‌شنوید.

آلن کار در حرفه‌ی حسابرسی فرد بسیار موفقی بوده، اما اعتیاد به کشیدن صد نخ سیگار در روز، وی را از ادامه‌ی زندگی مأیوس ساخت. پس از بارها تلاش برای ترک سیگار و عدم موفقیت، بالاخره در سال ۱۹۹۳ موفق به کشف روشی شد که دنیا انتظارش را می‌کشید، یعنی آسان‌ترین روش ترک سیگار. او اکنون صاحب شبکه‌ی گسترده‌ای از کلینیک‌های ترک سیگار در اکثر نقاط جهان است..

خرید کتاب صوتی ترک آسان سیگار

کتاب صوتی پاسخ های کوتاه به پرسش های اساسی اثری از استیون هاوکینگ است که به بسیاری از پرسش‌های مهم انسان‌ها پاسخ گفته است. این اثر را با ترجمه جمیل آریایی و صدای آرمان سلطان‌زاده می‌شنوید.

استیون هاوکینگ یک نظریه‌پرداز علم فیزیک بود که با تئوری‌های تکان‌دهنده‌اش در ارتباط با سیاه‌چاله‌ها و نظریه‌ی نسبیت در دنیا مطرح شد. شهرت او به دنیای علم محدود نماند و حتی مردم عادی هم او و نظریاتش را می‌شناسند؛ به طوری که کتاب‌های مشهور او مثل تاریخچه‌ی کوچک زمان را که برای مخاطب عام علاقه‌مند به علم نوشته، همچنان پرفروش و محبوب هستند. او در بیست سالگی متوجه شد که به نوعی بیماری نادر به نام بیماری نورون حرکتی مبتلا است و پزشکان درمورد او هیچ امیدواری نداشتند. در حالی که حتی این بیماری، ناامیدی پزشکان و فلج شدنش هم حریف کنجکاوی استیون نشد و او پنجاه سال پس از ابتلا به بیماری‌اش هم به زندگی ادامه داد و با نظریاتش جهان را دگرگون کرد.

خرید کتاب صوتی پاسخ های کوتاه به پرسش های بزرگ

کتاب صوتی هری پاتر و جام آتش، چهارمین کتاب از مجموعه‌ هری‌ پاتر است. در کتاب صوتی هری پاتر و جام آتش، هاگوارتز قرار است میزبان بزرگترین اتفاق بین مدرسه‌ای دنیای جادوگری باشد، اما این اتفاق چیست و چه عواقبی را به دنبال دارد.

جی کی رولینگ، با نام کامل جوآن کاتلین رولینگ، یکی از مشهورترین نویسنده‌های انگلیسی‌زبان جهان است که اکثرا او را به عنوان نویسنده‌ی مجموعه کتاب‌های پرطرفدار هری پاتر می‌شناسند. رمان‌های رولینگ در سراسر جهان بیش از ۴۰۰ میلیون نسخه فروش رفته‌اند، جوایز متعددی را از آن خود کرده‌اند و بر فیلم‌ها، سریال‌ها و نمایش‌های بسیاری اثرگذار بوده‌اند.

خرید کتاب صوتی هری پاتر و جام آتش

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin