کتابچه صوتی افسانه کاریزما چکیده‌ای از ارزشمندترین مطالب کتاب افسانه کاریزما نوشته اولیویا فاکس است. با این کتاب شما می‌فهمید چگونه هر کسی می‌تواند در هنر و علمِ جذابیتِ شخصی، به مهارت برسد.

افراد کاریزماتیک جذابیت شخصی دارند، مورد علاقه‌اند، می‌توانند در مذاکرات به موفقیت بیشتری دست یابند و راحت‌تر می‌توانند دیگران را به دیدگاه خود جلب کنند. مردم از فرد کاریزماتیک بهتر پیروی می‌کنند و دیدگاه او را می‌پذیرند. کاریزما می‌تواند یادگرفته شود و در صورت لزوم فعال یا غیرفعال شود، اگرچه برای فعال شدن به اراده‌ای نیاز دارد که ممکن است به خصوص برای افراد درونگرا دشوار باشد. سه عامل تشکیل‌دهنده کاریزما عبارتند از: حضور کامل در تعامل فعلی، صمیمیت دلسوزانه نسبت به دیگران و نشان دادن توانایی بالا برای تحقق امور. افراد دارای کاریزما باید این صفات را در درون خود احساس و از آنها به نحوی که قانع‌کننده‌تر باشد استفاده کنند.

دانلود کتاب صوتی افسانه کاریزما


کتاب صوتی نمی‌توانی به من آسیب بزنی نوشته دیوید گاگینز است که با صدای دادبه دادمهر و با ترجمه گروه سبکتو منتشر شده است به این می‌پردازد چگونه کنترل افکارتان را به دست بگیرید و ناممکن را به ممکن تبدیل کنید.

کتاب نمی‌توانی به من آسیب بزنی، داستان واقعی و الهام‌بخشی از زندگی دیوید گاگینز، یکی از برترین‌های تناسب اندام جهان است. در این کتاب می‌خوانید که چطور از کودکی ترسو تبدیل به یکی از اعضای یگان ویژه شد و چطور در ۳ ماه ۴۵ کیلو از وزنش را کم کرد. این دیدگاه شگفت‌انگیز درباره ذهن متمرکز و شکست‌ناپذیری را می‌توانید در این کتاب بشناسید.

دانلود کتاب صوتی نمیتوانی به من آسیب بزنی


کتاب صوتی عاشورا و عدالت نوشته محمدرضا کریمی است. این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند درک بهتری از عاشورا داشته باشید.

کتاب عاشورا و عدالت به شما کمک می‌کند حقیقت عاشورا بهتر بشناسید، این کتاب با زبانی ادبی و زیبا روایتی از عاشورا را برای شما بازگو می‌کند. کتاب عاشورا و عدالت از عدالت می‌گوید از شهادت امام حسین(ع) می‌گوید که دین اسلام را سرپا نگه‌داشته است.

دانلود کتاب عاشورا و عدالت


کتابچه صوتی پوست در بازی چکیده‌ای از ارزشمندترین مطالب کتاب جذاب پوست در بازی اثر نسیم نیکولاس طالب است که با ترجمه حمید علی‌زمانی و صدای شهاب ایلکا منتشر شده است. نویسنده یک آماردان، پروفسور، فروشنده سابق اختیارات مالی و نویسنده برتر است و کتاب دیگر او به‌نام قوی سیاه، ۳۶ هفته در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار گرفت.

نسیم نیکولاس طالب در سال ۱۹۶۰ در امیون شهری در شمال لبنان دیده به جهان گشود. پدرش نقیب طالب یک پزشک انکولوژیست و پژوهشگر انسان‌شناس بود و مادرش نیز مینروا غصن نام داشت. ریشه‌ی خانوادگی طالب به انطاکیه بازمی‌گردد. هر دو پدربزرگ پدری و مادری طالب سیاست‌مردانی نام‌آشنا بودند، پیشه‌ای که ریشه‌ای طولانی‌تر نیز در خانواده‌ی آن‌ها دارد. جنگ داخلی لبنان در سال ۱۹۷۵ ضربه‌ای بزرگ به خانواده‌ی طالب وارد کرد و باعث افول موقعیت آن‌ها در لبنان شد.

نسیم طالب در سال ۲۰۰۷ یکی از مهم‌ترین کتاب‌های خود و محبوب‌ترین آن‌ها را منتشر کرد. قوی سیاه: تاثیر امر بسیار غیرممکن کتابی بود که شهرتی چشم‌گیر برای طالب به ارمغان آورد، به خصوص زمانی که پیش‌بینی‌هایش در این کتاب در بحران اقتصادی سال ۲۰۰۸ آمریکا به وقوع پیوست. کتاب قوی سیاه تاکنون به بیش از سی زبان ترجمه شده است و از سوی مجله‌ی ساندی تایمز به عنوان یکی از دوازده کتاب تاثیرگذار پس از جنگ جهانی دوم شناخته شد. طالب این کتاب را از سر درآوردن قوی سیاه در استرالیا برای اولین بار آغاز می‌کند. امری که برای هزاران سال محال پنداشته می‌شده است با وقوعش احتمالا بنیان‌های کهنی را نیز می‌لرزاند. او از این رهگذر به امر بسیار غیرقابل پیش‌بینی و استدلال‌ها و توجیهات کم‌مایه پیرامون آن می‌پردازد و جایگاه آن را در واقعیت بررسی می‌کند.

دانلود کتاب صوتی پوست در بازی


مقتل آب یک دراماپادکست است که آب به عنوان یکی از قدرتمند ترین عناصر هستی در چهل قطعه به روایت تاریخ می‌پردازد. نویسندگی این اثر برعهده سید صدرا میرئی بوده است و اجرای آن توسط جمعی از هنرمندان و گویندگان حرفه‌ای نمایش‌ صورت گرفته است.

مقتل آب حکایت تاریخ است، حکایت سرگشتگی انسان از ابتدای خلقت، حکایت عطش، حکایت داغ های پیاپی. آب؛ باشکوه‌ترین خلقت خداوند، از ابتدا تا انتها جهان در جریان بوده و هست. بی‌شک روایت آب از رویدادهای خلقت بی‌نظیرترین روایتی است که می‌توان به آن دست پیدا کرد.

دانلود کتاب صوتی مقتل آب

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin