کتاب صوتی نحسی ستاره های بخت ما نوشته‌ی جان گرین داستان عشق دختری به نام هیزل مبتلا به سرطان و پسری به نام آگوستوس است، آشنایی آن‌ها به‌سبب وقوع اتفاقاتی که شما در حین شنیدن آن زیباترین داستان عاشقانه مدرن تجربه خواهید کرد اتفاق می‌افتد، مخلوطی از حس امید و ناامیدی، غم و شادی، خنده و گریه، عشق و نفرت را می‌توانیم در این کتاب بشنویم.

کتاب صوتی نحسی ستاره های بخت ما درمورد قهرمانانی است که به قدرت نمی‌رسند و با این وجود قهرمانند. برای دانلود کتاب صوتی نحسی ستاره‌های بخت ما به این سایت مراجعه کنید.

رمان‌های عاشقانه، معمولا جزو پرمخاطب‌ترین کتاب‌ها هستند. کتاب نحسی ستاره های بخت ما هم از این قاعده مستثنی نیست. البته داستان متفاوت این کتاب از عشق، و پایان غافلگیر‌کننده‌ی این کتاب همراه با قلم جذاب جان گرین، همگی باعث محبوبیت این کتاب شده‌اند.

جان گرین نویسنده و وب‌نویس آمریکایی است. او در سال ۲۰۰۶ برای رمان اولش به نام جستجوی آلاسکا، برنده‌ی جایزه‌ی ادبی پرینتز شد. دومین کتاب جان گرین، با نام «بگذار برف ببارد» بود، گرین این رمان را به کمک دو نویسنده‌ی دیگر نوشت. این کتاب مجموعه‌ای از داستان‌های مربوط به کریسمس بود که متاسفانه به فارسی ترجمه نشده است. رمان «شهرهای کاغذی» سومین رمان او بود که در سال ۲۰۰۸ رتبه‌ی پنجم پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز را از آن خود کرد.

کتاب صوتی نحسی ستاره های بخت ما، از همان هفته اول انتشارش از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز بود. این رمان به بیش از ۴۷ زبان ترجمه شد و حدود ۱۰ میلیون نسخه از آن در سراسر دنیا به فروش رفت. او در سال ۲۰۱۴ به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تأثیرگذار در جهان انتخاب شد و فیلم کتابش نیز به رتبه‌ی اول باکس آفیس رسید.

Leave A Comment

Recommended Posts

معرفی چندکتاب گویا

تاب صوتی چهره غمگین من (جلد اول) مجموعه داستان‌های ادبیات آلمان است که با ترجمه تورج رهنما منتشر شده است. این کتاب داستان‌هایی جذاب را گردآوری گرده است که براساس سال چیده شده‌اند. این کتاب با صدای امیرمحمد صمصامی و مریم مشایخی منتشر شده است. بخش […]

admin

چه کتاب های صوتی بشنویم؟

کتاب صوتی قصه های قرآن (۱ و ۲) نوشتهٔ مهدی آذریزدی است. مصطفی رحماندوست (شاعر و نویسندهٔ کودکان) گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و انتشارات نوین کتاب گویا آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی پنجمین جلد از مجموعهٔ مشهور «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» است. مجموعهٔ «قصه‌های خوب […]

admin