کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید اثر جاودانه و بی نظیر ناپلئون هیل است که سیزده گام برای رسیدن به رویاهایتان را برایتان شرح می‌دهد و کمکتان می‌کند تا به ثروتی که لایقش هستید، برسید. 

ناپلئون هیل این اثر را در دوران رکود اقتصادی منتشر کرد. زمانی که کتاب منتشر شد استقبال گسترده‌ای از آن صورت گرفت. اما دلیلش چه بود؟

او برای نوشتن این کتاب ساعت‌ها پژوهش کرد. در حقیقت بیندیشید و ثروتمند شوید حاصل بیست سال مصاحبه با افراد ثروتمند است. اما هیل چطور توانست با ثروتمندان و چهره‌های سرشناس و مشهور ملاقات کند؟ او قلم خوبی داشت. همین موضوع باعث شد تا یک پست جدید بگیرد و سرپرست مصاحبه با افراد مشهور شود. این موضوع سرآغازی برای دیدار او با توماس ادیسون، هنری فورد، الکساندر گراهام‌بل و … شد و نتیجه گفتگوها را به کتابی که اکنون در دست دارید، بدل کرد.

ناپلئون هیل هم مانند تمام ثروتمندان دیگر به این اصل اعتقاد دارد: برای ثروتمند شدن، باید ذهنیت ثروتمندان را داشت. همانطور که برای موفق شدن باید یاد بگیریم چطور همانند یک فرد موفق بیندیشیم. چرا که اگر پیش از هر کاری به شکست خوردن فکر کنیم، مطمئنا نتیجه‌ای جز شکست نیز عایدمان نخواهد شد. حال اگر ما یاد بگیریم مانند ثروتمندان فکر کنیم، می‌توانیم ذهنیتمان را تغییر دهیم تا به آهنربایی تبدیل شویم که ثروت را به خود جذب می‌کند. 

این کتاب اصولی را در خود دارد که به ما در تغییر مسیر ذهنیت و جذب ثروت کمک می‌کند. هر فصل از یک کتاب یک راز را برای مخاطبان برملا می‌کند و به آنان کمک می‌کند تا یک گام رو به جلو بردارند. هرچند ممکن است ثروت در ذهن ما، همان پول معنی شود، اما نباید فراموش کرد که ثروت، احساس خوشبختی، قرار گرفتن در یک رابطه سالم و سازنده، رسیدن به موفقیت در زمینه اهداف شخصی و … را نیز شامل می‌شود. بنابراین، هر کدام از ما با شنیدن این کتاب می‌توانیم به ثروتی که خودمان برای خودمان معنی کرده‌ایم، برسیم. 

شنیدن کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید را به تمام کسانی که دوست دارند موفقیت و ثروت مهمانان همیشگی‌شان باشد، پیشنهاد می‌کنیم. 

دانلود کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin