کتاب صوتی تمرین نیروی حال اثر اکهارت تله و ترجمه فرناز فرود، شامل آموزش، مراقبه و تمرین‌های بنیادین از کتاب «نیروی حال» است.

کتاب صوتی تمرین نیروی حال شامل تمرین‌هایی برای تقویت نیروی حال و زندگی در لحظه است. با کمک آموزش‌های این کتاب ما روش مراقبه را می‌آموزیم و یاد می‌گیریم تا از چنگ درد و رنج‌های گذشته زندگی، نگرانی و اندوه برای آینده و افکار منفی خلاص شویم و ارزش زندگی کردن در لحظه را بیاموزیم. این کتاب به ما کمک می‌کند تا به یک نوع از آگاهی دست یابیم. آگاهی که از ارزش لحظه‌ها و زندگی کردن در لحظه حرف می‌زند و به ما قدرت تغییر مسیر زندگی را می‌بخشد.

این کتاب یک راهنما برای تمام افرادی است که در چنگ افکار منفی، نیروهای نابودکننده ذهن و روان قرار گرفته‌اند. با کمک تمرین‌های این کتاب شما می‌توانید زندگی خود را به سمت تغییرات مثبت و درخشان تغییر دهید.

اکهارت تله، نویسنده و معلم معنوی آلمانی که در دانشگاه‌های لندن و کمبریج تحصیل کرده است، امروزه به شکلی گسترده به عنوان یکی از الهام‌بخش‌ترین و مهم‌ترین معلمان معنوی در سرتاسر جهان شناخته شده است. دیدگاه‌های تله فراتر از هرگونه دین و مذهب خاصی هستند و می‌توانند به تمام انسان‌ها، با هر دیدگاهی کمک کنند. تله با کتاب‌های بین‌المللی بسیار پرفروش خود، یعنی قدرت اکنون و یک زمین جدید -که تاکنون به بیش از ۵۰ زبان در جهان ترجمه شده‌اند- میلیون‌ها نفر را با لذت و آزادی زندگی در لحظه‌ی کنونی آشنا کرده است. نیویورک تایمز تله را به عنوان محبوب‌ترین نویسنده‌ی معنوی در ایالات متحده توصیف کرده است و در سال ۲۰۱۱، واتکینز ریویو او را تاثیرگذارترین فرد معنوی در جهان معرفی کرد.

آموزه‌های عمیق و در عین حال ساده‌ی تله، به افراد بی‌شماری در سرتاسر جهان کمک کرده است تا در زندگی روزمر‌ه‌ی خود حالتی از آرامش درونی و زندگی مفیدتر را تجربه کنند. آموزه‌های او بر اهمیت و قدرت حضور متمرکز و حالت بیداری آگاهی که فراتر از صرفا ایگو و تفکر گفتمانی است، متمرکز است. خود تله این بیداری را گامی اساسی و بزرگ در تکامل انسان می‌داند.

برای دانلود کتاب صوتی تمرین نیروی حال به این سایت سر بزنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin