کتاب صوتی تمرین نیروی حال در واقع نتیجه‌ی کتاب نیروی حال اثر اکهارت تله، نویسنده و معلم معنوی آلمانی است که در سال ۱۹۹۹ به انتشار رسیده است. علت اصلی ترغیب شدن تله به نوشته شدن این کتاب، احتمالا تقاضای طبیعی افرادی بود که کتاب نخست را خوانده بودند و اکنون نیاز به این داشتند که نیروی حال را بیشتر درک و تمرین کنند. کتاب نخست، به خوانندگان یاد می‌دهد که چطور در حال زندگی کنند و اکهارت تله کتاب تمرین نیروی حال را برای افرادی نوشته است که احتیاج به نوعی راهنما برای تمرین بیشتر این موضوع دارند.

لحظه که این کتاب را در دست دارید و خطوطی را می‌خوانید که از امکان تجربه یک زندگی رها و آزاد خبر می‌دهد؛ زندگی‌ای که دیگر در آن رنجی را – به خود یا دیگران – تحمیل نمی‌کنید.

این کتاب تمرینی است برای در بهتر کتاب نیروی حال. هم‌چنین، در این کتاب علاوه بر تمرین‌ها، بخش‌های کوتاه‌تری از کتاب اصلی هم ارائه شده است که ضمن یادآوری بعضی ایده‌ها و مفاهیم،‌ می‌تواند به عنوان مبنایی برای گنجاندن آن مفاهیم در برنامهٔ روزانه به کار رود.

بسیاری از آن بخش‌ها به ویژه برای مطالعهٔ همراه با تامل و تعمق مناسب هستند. هنگامی که یک چنین مطالعه‌ای دارید، در واقع برای دست یافتن به اطلاعات جدید نیست که مطالعه می‌کنید. بلکه می‌خواهید حین مطالعه، به سطح متفاوتی از آگاهی وارد شوید. به همین دلیل است که می‌توانید بخشی را بارها و بارها مطالعه کنید و هر بار آن بخش، هم‌چنان تازه و جدید باشد.

بهترین شیوه برای خواندن این بخش‌ها این است که آن‌ها را آرام آرام بخوانید. بسیاری وقت‌ها ممکن است بخواهید درنگ کنید و به خودتان اجازه دهید لحظه‌ای را در آرامش یا سکون به تامل بگذرانید. گاهی هم ممکن است بخواهید کتاب را به طور تصادفی باز کنید و چند خطی از آن را بخوانید.

این کتاب را به تمام کسانی که در زندگی به دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کنیم . برای خرید کتاب صوتی تمرین نیروی حال اینجا کلیک کنید..

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin