کتاب صوتی هری پاتر و سنگ جادو درمورد پسری سیزده ساله و نوجوان است که در این سن متوجه شده متعلق به دنیای دیگری است. او تصمیم می‌گیرد این دنیای جدید را کشف کند. او برای رسیدن و کشف دنیای جدیدش به مشکلات زیادی برمی‌خورد اما در نهایت موفق می‌شود که سوار قطار سریع‌السیر هاگوارتز، مدرسه‌ی جدیدش شود. در این کتاب که اولین کتاب سری هری پاتر است او با مدرسه، معلمان و دوستان جدیدش آشنا می‌شود. و سنگی شگفت‌انگیز را پیدا می‌کند اما یافتن این سنگ برای او مشکلاتی را به‌وجود می‌آورد.

هری پاتر و سنگ جادو کتابی است پر از شخصیت‌های دلسوز، موقعیت‌های تخیلی وحشتناک و جزئیات هیجان‌انگیز بی‌شمار.

این کتاب جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های نوجوانان در چندین دهه بوده است و هم‌چنین به دلیل جزییات دقیقی که دارد قدرت درک نوجوانان را تا حد زیادی بالا می‌برد. بدون شک افراد نوجوان از شنیدن این کتاب بسیار لذت خواهند برد.

کتاب صوتی هری پاتر و سنگ جادو


کتاب صوتی معجزه‌ سپاسگزاری که با نام معجزه شکرگزاری هم مشهور است نوشته راندا برن، نویسنده و سخنران مشهور آمریکایی است. نویسنده این کتاب نویسنده مشهور کتاب راز است.

راندا برن از نویسندگان و کارگردان‌های مشهور قرن یستمی است که بیشتر ما او را با مستند راز به یاد می‌آوریم. این مستند در کنار کتاب مشهور راز یکی از پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین مستندها و کتاب‌های جهان هستند. هرچند که نقدهای بسیاری به آن وارد شده، اما کمتر کسی است که تاثیر زیادی که در مخاطبان داشته را کتمان کند. در واقع این کتاب به شدت توانسته ایده قانون جذب را میان خوانندگان در سطح جهان مطرح کند. مجله تایم در سال ۲۰۰۷ راندا برن را در میان ۱۰۰ زن موفق جهان قرار داده است.

کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری


کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن نوشته رولف دوبلی است. کتاب هنر شفاف اندیشیدن با ترجمه و صدای عادل فردوسی‌پور منتشر شده است. این کتاب ۹۹ راهکار برای کسانی که می‌خواهند انتخاب‌های بهتری داشته باشند را به شنونده نشان می‌دهد. این کتاب صوتی ذهن را برای یک انتخاب عاقلانه باز می‌کند.

رولف دوبلی نویسنده‌ی مشهور سوئیسی است که در سال ۱۹۶۶ به دنیا آمده است. تحصیلات خود را در رشته‌ی ام‌بی‌ای در یکی از دانشگاه‌های سوئیس شروع کرد و تا مقطع دکترا پیش رفته است. کارآفرینی موفق که شرکتی را با‌ هدف خلاصه‌ی کتاب‌های متفاوت تاسیس کرده، او در زمینه‌ی روانشناسی و روان‌شناختی کتاب‌هایی را منتشر کرده است. بعضی از کتاب‌هایش به فارسی نیز ترجمه شده است.

شهرت بالای او بیشتر به خاطر کتاب هنر شفاف اندیشیدن است و ما این نویسنده را در ایران با ترجمه‌ی خوب عادل فردوسی‌پور، علی شهروز و بهروز توکلی می‌شناسیم.

کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن


کتاب صوتی اثر مرکب کتابی محبوب و تحسین‌شده از دارن هاردی نویسنده و ایده‌‌پرداز موفقیت است. هاردی در این کتاب ایده‌های خود را برای دستیابی به موفقیت شرح داده است. روش او بر پایه‌ی قدم‌های مثبت کوچک و بر اساس «آهستگی و پیوستگی» بنا شده است. روش هاردی نظام‌مند و فراتر از یک ایده‌ی کلی است، او به موفقیت یک‌شبه اعتقاد ندارد و مخاطبانش را به صبر و پیوستگی دعوت می‌کند؛ در این‌راه دست آن‌ها را نیز خالی نگذاشته و قدم به قدم با آن‌ها پیش می‌رود. کتاب صوتی اثر مرکب را اکبر عباسی و شاهین بیات به فارسی ترجمه کرده‌اند. نسخه صوتی آن با صدای آرمان سلطان‌زاده در اختیار شنوندگان قرار دارد.

دارن هاردی نویسنده، سرمایه‌دار و نظریه‌پرداز موفقیت است. هاردی یکی از محبوب‌ترین نویسندگان کتاب‌های توسعه‌ی فردی است که بر پایه‌ی دانش و تجربه‌ی خود در کامیابی و رسیدن به غنای مالی قلم زده است. او در یکم فوریه‌ی سال ۱۹۷۱ در سن‌دیگو، کالیفرنیای آمریکا متولد شد. مادرش خیلی زود او و پدرش را ترک کرد و هاردی به همت پدر پرورش یافت. او موفقیت‌های کنونی خود را مدیون آموزش‌های سخت و نظام‌مند پدرش می‌داند. هاردی در هجده‌سالگی اولین کسب‌وکار خود را به‌راه انداخت و به‌تدریج به ثروتی هنگفت دست یافت. او از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۵ به عنوان ناشر و سردبیر مجله‌ی موفقیت مشغول به‌کار بود. هاردی سال‌ها در سبک زندگی و کار افراد موفق مطالعه و کنکاش کرد و مجموعه‌ی پژوهش‌هایش را در قالب کتاب به انتشار رساند. کتاب بسیار موفق اثر مرکب مهم‌ترین اثر هاردی است که با استقبال وسیعی مواجه شده است. هاردی به عنوان یک سخنران توانمند موفقیت نیز ظاهر شده است.

کتاب صوتی اثر مرکب


کتاب صوتی چشمهایش، شاخص‌ترین اثر بزرگ علوی، نویسنده برجسته ادبیات فارسی است. فضای سیاسی و پلیسی که بر داستان حاکم است از توانایی‌های بزرگ علوی در پرداخت داستان است و ماجرا بر سر یافتن شخصی است که استاد ماکان، نقاشی از چشم‌های او کشیده است.

بزرگ علوی در ۱۳ بهمن ماه ۱۲۸۳ در تهران متولد شد. نام کامل او سیّد مجتبیٰ آقابزرگ علوی است. او نویسنده واقع‌گرا، سیاست‌مدار چپ‌گرا، روزنامه‌نگار نوگرا و استاد زبان فارسی ایرانی است که به همراه صادق هدایت و صادق چوبک از پدران داستان نویسی نوین به شمار می‌رود. بزرگ علوی تحصیلاتش را در زمینه علوم تربیتی و روانشناسی در دانشگاه آلمان به پایان برد و مدتی در مدرسه صنعتی شیراز زبان آلمانی تدریس می‌کرد. او به دلیل پیروی از کمونیسم محاکمه شد و مدتی را در زندان به سر برد. علوی از اعضای حزب توده و بنیانگذاران آن است. بزرگ علوی دوستی و صمیمیتی با صادق هدایت داشت. با پیوستن مجتبی مینوی و مسعود فرزاد به جمعشان، جمع ربعه را تشکیل دادند. از آثار مشهور بزرگ علوی می‌توان به چمدان، میرزا، سالاری‌ها، گیله مرد و چشمهایش اشاره کرد. علوی در ۲۱ بهمن ۱۳۷۵ چشم از دنیا فرو بست.

کتاب صوتی چشمهایش

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin