کتاب صوتی اصل گرایی نوشته گرگ مک‌کیون به بررسی نظم سیستماتیک اصل‌گرایی می‌پردازد و نشان می‌دهد که چگونه هر کسی می‌تواند بفهمد چه چیزی کاملاً ضروری است و با تشخیص درست، زندگی موفقیت‌آمیزتر و هدفمندتری را داشته باشد. با تمرکز بر روی «کمتر اما بهتر»، افراد، تیم‌ها و سازمان‌ها می‌توانند در یک مسیر، یک میلیون مایل پیشرفت داشته باشند به جای اینکه در یک میلیون جهت مختلف، تنها یک میلی‌متر پیشرفت کنند.

یک فرد اصل‌گرا هرگونه تلاشی را برای انجام کارهای غیرضروری‌ متوقف می‌کند. با انجام این کار، او بر آنچه حیاتی است تمرکز می‌کند و متعاقباً به دستاوردهای مهمی در حوزه‌های اصلی کار و زندگی خود می‌رسد. اصل‌گرایی در تعریف،، به معنای دنبال کردن اصل «کم‌تر، اما بهتر» است.

اصل‌گرایان، انرژی و منابع خود را در فعالیت‌های کمی سرمایه‌گذاری می‌کنند تا پیشرفت قابل‌توجهی در چند حوزه کم، اما ضروری به وجود آورند. فرد اصل‌گرا درک می‌کند که ایجاد دستاوردهای مهم در زمینه‌هایی که بیشترین اهمیت را دارد نیازمند موازنه‌های واقعی است. در مقابل، فرع‌گرایان، یک مرتبه چندین پروژه را در دست می‌گیرند و در هر پروژه تنها به پیشرفت ناچیزی دست می‌یابند.

دانلود کتاب صوتی اصل گرایی


کتاب صوتی نشخوار ذهنی نوشته اسکات شارپ و چیس هیل است و با ترجمه ستوده طاهریان و صدای غلامرضا صادقی است که در شادن پژواک منتشر شده است. این کتاب ۷ گام برای کنترل و از بین بردن افکار منفی، پاکسازی ذهن و مثبت فکر کردن در کمتر از ۵ دقیقه است.

کتاب صوتی نشخوار ذهنی به دلایل اینکه چرا خودتان را با یک «اختلالِ» ناخواسته روبرو می‌دانید می‌پردازد و همچنین روش‌هایی را برای کنار آمدن و زندگی با آن به شما نشان می‌دهد و شامل تکنیک‌های متعددی در ارتباط با جنبه‌های فردیِ پچ‌پچ‌های ذهنی و نحوه‌ی غلبه‌‌ی گام به گام بر آن‌ها در اختیار شما می‌گذارد.

دست از نگرانی بابت کاری که امروز انجام دادید بکشید و شروع به زندگی در لحظه کنید. از زندگی برای فردا دست بردارید و شروع به نفس کشیدن در جنبه‌های مثبت امروز کنید. نشخوار ذهنی، یا فکر و خیالِ بیش از حد، برای آینده را متوفف کنید و همین الان برای آینده‌تان تغییرات بزرگ به وجود بیاورید. ما فقط زمان حال را داریم پس به جای نشخوار ذهنی درمورد اینکه در آن رویداد اجتماعی چه کار می‌توانستید بکنید یا به جای سعی در کنترل کردن کاری که باید در قرار ملاقات بعدی‌تان انجام بدهید، یاد بگیرید که در زمان حال زندگی کنید.

دانلود کتاب صوتی نشخوار ذهنی


کتاب صوتی مردی به نام اوه، اولین رمان فردریک بکمن، نویسنده‌ی سوئدی و داستانی تراژیک و طنزآلود است. نویسنده در این کتاب با دیدگاهی انتقادی به جهان مدرن و روابط میان انسان‌ها اشاره می‌کند. این کتاب با استقبال زیادی در جهان روبه‌رو شد و به سی زبان زنده‌ی دنیا ترجمه شده است. در سال ۲۰۱۵ این کتاب به عنوان یک فیلم روی پرده رفت و نامزد شش جایزه شد و فیلم انتخاب شده سوئد برای اسکار بهترین فیلم خارجی زبان بود.

کتاب صوتی مردی به نام اوه برای طرفداران داستان‌های خارجی و رمان خواندنی است. اگر کتاب‌هایی که درونمایه‌ی طنز دارند دوست دارید، این کتاب برای شما مناسب است. همچنین این کتاب فضای خاصی دارد، و حس غم و شادی را در شما بیدار می‌‌کند. اگر کتاب‌هایی با داستان‎‌‌پردازی قوی و کتاب‌هایی با طنز پنهان را دوست دارید، کتاب صوتی مردی به نام اوه برای شما مناسب است و از آن لذت می‌برید.

خرید کتاب صوتی مردی به نام اوه


کتاب صوتی «یخ شکن ها» نوشتهٔ تام شرایتر با ترجمهٔ هاله عطری و سعید گل محمدی و گویندگی محمد تنهایی در آوانامه منتشر شده است.. یخ‌شکن‌ها دربارهٔ اولین کلمات مهمی است که در هر مذاکرهٔ کاری می‌تواند مسیر مکالمه را به سمت موفقیت هدایت کند. درواقع این کتاب سرنخ‌های موفقیت را به شما نشان می‌دهد.

تام شرایتر نویسندهٔ کتاب‌های اصلی آموزش “Big Al” است که در اواخر دههٔ ۱۹۷۰ شناخته شده است. شرایتر بیش از ۴۶ سال تجربه در بازاریابی شبکه‌ای و MLM دارد. او علاوه بر تألیف مجموعه کتاب‌های آموزشی، در بیش از ۹۰ کشور دنیا سخنرانی کرده است و روش‌های مشتری‌یابی و شیوه‌های صحبت با مشتری احتمالی را با بررسی تک‌تک واژه‌ها و تأثیر آن‌ها آموزش داده است. تام شرایتر در این سخنرانی‌ها دربارهٔ استفاده از کلمات و اصطلاحاتِ دقیق صحبت می‌کند و چشم‌اندازهایی از باز کردن ذهن افراد و گرفتن «بله» از مشتری‌های بالقوه را به مخاطبانش نشان می‌دهد.

کتاب صوتی یخ شکن ها

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin