کتاب صوتی قدرت عادت نوشته چارلز داهیگ یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمریکا در سال ۲۰۱۲ بود. چارلز داهیگ در این کتاب به چرایی دشواری ترک عادات می‌پردازد و در ادامه نیز راهکار صحیحی برای ترک عادات به مخاطب ارائه می‌دهد. کتاب صوتی قدرت عادت در لیست تاثیرگذارترین کتاب‌ها برای مدیران از طرف دانشگاه هاروارد نیز قرار گرفته است. مصطفی طرسکی و معصومه ثابت قدم، کتاب صوتی قدرت عادت را به فارسی ترجمه کرده‌اند. کتاب صوتی قدرت عادت با صدای حسن آزادی خوانش شده و توسط نوین کتاب گویا تهیه و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

چارلز داهیگ متولد سال ۱۹۷۴ در ایالات متحده آمریکا و تحصیل‌کرده رشته ام.بی.ای است. وی در زمینه نوسندگی و روزنامه‌نگاری فعالیت دارد. تا به‌حال کتاب‌های دقیق‌تر، سریع‌تر، بهتر و قدرت عادت را منتشر کرده است. روزنامه نیویورک تایمز خلاصه‌ای از کتاب قدرت عادت اثر چارلز داهیگ را تحت عنوان «چگونه شرکت‌ها به رازهای شما پی می‌برند» منتشر کرد و پس از آن این کتاب تا ۶ هفته در لیست پر فروش ترین‌های نیویورک تایمز بود.

دانلود کتاب صوتی قدرت عادت


کتاب صوتی هری پاتر و سنگ جادو درمورد پسری سیزده ساله و نوجوان است که در این سن متوجه شده متعلق به دنیای دیگری است. او تصمیم می‌گیرد این دنیای جدید را کشف کند. او برای رسیدن و کشف دنیای جدیدش به مشکلات زیادی برمی‌خورد اما در نهایت موفق می‌شود که سوار قطار سریع‌السیر هاگوارتز، مدرسه‌ی جدیدش شود. در این کتاب که اولین کتاب سری هری پاتر است او با مدرسه، معلمان و دوستان جدیدش آشنا می‌شود. و سنگی شگفت‌انگیز را پیدا می‌کند اما یافتن این سنگ برای او مشکلاتی را به‌وجود می‌آورد.

جوان رولینگ معروف به جی کی رولینگ متولد سال ۱۹۶۵ در شهر یاته نزدیک بریستول انگلستان است. در دانشگاه اکستر انگلستان در رشته‌ی زبان و فرانسه شروع به تحصیل کرد، اتفاقا ایده‌ی کتاب هری‌پاتر نیز روزی که منتظر قطار برای رفتن به دانشگاه بود، به ذهنش رسید. در سال ۱۹۹۲ او با روزنامه‌نگار پرتغالی به نام ژورگه آرانتس ازدواج کرد و کمتر از یک سال دختر آن‌ها به نام جسیکا به دنیا آمد. رولینگ پیش‌تر در زمان بارداری یک بار دچار سقط خودبه‌خودی شده بود که با این وجود در ۱۷ نوامبر ۱۹۹۳ از همسر پرتغالی خود جدا شد. و حتی اقدام به خودکشی هم کرد.

دانلود کتاب صوتی هری پاتر


کتاب صوتی قدرت من هستم (The Power of I Am) اثری از کشیش خنده‌ رو، جول اوستین، است. این کتاب درباره قدرتی صحبت می‌کند که کلام ما دارد و دیدگاهی را با ما درمیان می‌گذارد که می‌تواند زندگی ما را دگرگون کند.

این اثر که درباره مثبت‌اندیشی نوشته شده است، در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و در سراسر جهان محبوبیت بسیاری پیدا کرد. دلیل این محبوبیت، صداقت کلام نویسنده بود و صحبت‌هایی که به دور از هرگونه کلیشه در این کتاب مطرح شده‌اند تا به ما کمک کنند نوع نگاه و زندگیمان را متحول کنیم. نسخه صوتی این اثر را می‌توانید با صدای گرم مهبد قناعت‌ پیشه بشنوید.

دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم


کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند یا در بازی ثروت درون خود استاد شوید نوشته هارو اکر مربی موفقیت و سخنران انگیزشی است. هارو اِکر یکی از خارق‌العاده‌ترین آموزگاران دنیا در زمان حاضر است.

با شنیدن این اثر در خواهید یافت که چگونه تأثیرات دوران کودکی در شکل‌گیری طرح اولیه پولی شما دخالت داشته و چطور می‌شود این تأثیرات ما را به‌سمت افکار و عادت‌های خودباختگی هدایت کنند. دستورهای قوی را هنگام مطالعه پرونده‌های ثروتمند شدن می‌آموزید که آن‌ها را جایگزین راه‌های تضعیف‌کننده افکار خود خواهید کرد، طوری که آن‌گونه می‌اندیشید و به روشی عمل می‌کنید که ثروتمندان عمل می‌کنند. همچنین به منظور افزایش درآمد فعلی خود و جمع‌آوری ثروت و دارایی، روش‌هایی عملی و مرحله به مرحله خواهید آموخت.

دانلود کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند


کتاب صوتی قمارباز اثری جالب و تاثیرگذار نوشته فئودور داستایفسکی با ترجمه سروش حبیبی است. این داستان درباره مردی است که به قماربازی کردن معتاد شده است و در نهایت بی‌پولی و بدشانسی پولی پیدا می‌کند تا دوباره به دور برگردد.

فیودور میخاییلوویچ فرزند دوم خانواده داستایِفسکی در ۳۰ اکتبر ۱۸۲۱ به دنیا آمد. پدرش پزشک بود و از اوکراین به مسکو مهاجرت کرده بود و مادرش دختر یکی از بازرگانان مسکو بود. فئودور داستایفسکی در ۱۸۴۳ با درجه افسری از دانشکده نظامی فارغ‌التحصیل شد و شغلی در اداره مهندسی وزارت جنگ به دست آورد.

در سال ۱۸۴۹ به جرم براندازی حکومت دستگیر شد. حکم اعدام او مشمول بخشش شد و در عوض او چهار سال در زندان سیبری زندانی بود و بعد از آن نیز با لباس سرباز ساده خدمت می‌کرد.

داستایفسکی در سال ۱۸۶۷ با آناگریگوریوونا اسنیتکینا، که زن ثروتمندی بود ازدواج کرد و اوضاع مالیش بهبود یافت. او داستان‌های ابله (۱۸۶۹)؛ شیاطین (۱۸۷۱) و شاهکارش، برادران کارامازوف (۱۸۸۰) را پس از ازدواج خود نوشت.

شهرت او به خاطر رمان‌هایش: ابله، قمارباز، برادران کارامازوف و جنایت و مکافات است.

دانلود کتاب صوتی قمارباز

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin