کتاب صوتی از فقر تا ثروت، مصاحبه‌ای با دن لاک، یکی از ثروتمندترین مردان جهان است که از فقر و بدهکاری به ثروت می‌رد. کتاب از فقر تا ثروت را تکنیک‌هایی برای موفقیت می‌دانند. نشر صوتی نازنین آذرسا نسخه صوتی این کتاب را در اختیار شنوندگان قرار داده است.

دن لاک در 24 نوامبر سال 1981 در هنگ‌کنگ متولد می‌شود. در 14 سالگی همراه خانواده به کانادا مهاجرت می‌کنند اما دو سال بعد پدر و مادرش از هم جدا می‌شوند و کمی بعد پدر ورشکسته می‌شود. به همین دلیل او تصمیم می‌گیرد تا برای اینکه مادرش رنج زیادی نکشد، و بدون داشتن سرمایه شروع به کار کند. دن لاک را در حال حاضر به عنوان سلطان فروش کالاهای لاکچری و گرانبها می‌شناسند. او کتاب‌های پرفروش زیادی هم نوشته است که به بیش از نه زبان در دنیا ترجمه شده‌اند. 


کتاب صوتی از فقر تا ثروت


کتاب صوتی چشمان تاریکی، داستان یک ویروس ناشناخته، اثری دلهره‌آور، رمانی جذاب و خواندنی از دین کونتز است. داستانی عجیب و غیرقابل باور که شباهت بسیاری به ماجرای شیوع ویروس کرونا دارد. 

دین کونتز ۹ ژوئیه ۱۹۴۵ در پنسیلوانیا متولد شد. کونتز برای رمان‌های مهیج و تعلیق‌انگیزش شهرت دارد. دین کونتز سال آخر دانشگاه را می‌گذراند که برنده‌ی مسابقه‌ی داستان خیالی Atlantic Monthly شد. همین باعث شد که نویسندگی را شروع کند. کتاب‌های کونتز تاکنون به ۳۸ زبان زنده ی دنیا ترجمه شده و بیش از ۵۰۰ میلیون نسخه از آنها به فروش رسیده است. 

دین کونتز رمان چشمان تاریکی را در سال ۱۹۸۱ منتشر کرد. اما شباهت ماجرای چشمان تاریکی به شیوع ویروس کرونا باعث شد تا این رمان بعد از چهل‌سال دوباره بر سر زبان‌ها بیفتد.

اگر به مطالعه رمان‌های جنایی، ترسناک و ماجرایی علاقه‌مندید، کتاب صوتی چشمان تاریکی داستانی است که شما را مجذوب خودش می‌کند. 

کتاب صوتی چشمان تاریکی


 کتاب صوتی بسته شده نوشته کالین هوور است که با ترجمه فرشته افسری است و با صدای الهام‌ ایران‌نیا منتشر شده است. کتاب بسته شده داستانی عاشقانه لطیفی دارد . با این کتاب می‌شود هم خندید و هم اشک ریخت، هم عاشق شد.

در نوامبر ۲۰۱۲ هوور شروع به نگارش اولین رمان خود، بسته شده کرد؛ بدون اینکه قصد چاپ آن را داشته باشد. او از یک ترانه از گروه برادران اوت الهام گرفت. به همین دلیل ترانه آن‌ها را در داستانش گنجانید. بعد از چندماه، رمان او بررسی شد و ماریس بلک، یک وبلاگ نویس بزرگ، به او ۵ ستاره اعطا کرد. بعد از آن، فروش به سرعت افزایش یافت و بسته شده و دنباله آن، نقطه عقب‌نشینی، هردو در لیست بهترین فروش نیویورک تایمز آورده شدند. کتاب بسته شده در ۵ اوت ۲۰۱۲ رتبه ۸ داستان‌های الکترونیکی را کسب کرد. این کتاب نامزد دریافت جایزه گودریدز نیزشد. 

کتاب صوتی بسته شده


میکرو کتاب صوتی «ذهن حواس جمع» نوشتهٔ نیر ایال با ترجمهٔ فاطمه فراهانی و گروه گردآوری و ترجمه سبکتو و گویندگی دادبه دادمهر در سبکتو منتشر شده است.  این کتاب خلاصه‌ای از کتاب ذهن حواس جمع است. کتاب ذهن حواس جمع، برای افراد حواس‌پرت و کسانی که می‌خواهند متمرکز شوند نوشته شده است.

بیشتر افراد به خصوص کسانی که در محیط‌های جمعی کار می‌کنند با مشکل عدم تمرکز و حواس‌پرتی‌های زیادی روبه‌رو می‌شوند. بخشی از این حواس‌پرتی‌ها به خود فرد برمی‌گردد و بخشی هم به فناوری‌های دیجیتالی مربوط می‌شود. این کتاب یک راهنمای کاربردی است و به شما کمک می‌کند تا به صورت اصولی از فناوری و دنیای مجازی استفاده کنید تا هم حواس‌جمع بمانید و هم از این فناوری‌ها نهایت بهره را ببرید.

کتاب صوتی ذهن حواس جمع

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin