کتاب مردی به نام اوه نوشته فردریک بکمن، اولین رمان این نویسنده سوئدی است که با استقبال چشمگیری در جهان رو به رو شد و به سی زبان ترجمه شد. مردی به نام اوه داستانی تراژیک و همزمان طنزآلود دارد که با انگاهی انتقادی به نقد جهان مدرن و روابط انسانی حاکم بر آن می‌پردازد. این کتاب با ترجمه علی‌اکبر قاری‌نیت منتشر شده است.

در سال ۲۰۱۵ فیلمی با همین عنوان نیز روی پرده رفت که نامزد شش جایزه و شد و فیلم منتخب سوئد برای اسکار بهترین فیلم خارجی زبان نیز بود. 

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات جهان پیشنهاد می کنیم.

دانلود کتاب مردی به نام اوه

کتاب من پیش از تو دربارهٔ «لوئیسا کلارک» است؛ دختری ۲۶ساله و از طبقهٔ کارگر جامعه که همراه با خانواده اش زندگی می‌کند. زندگی یکنواخت و فاقد بلندپروازی او مدام تحت‌الشعاع موفقیت‌های خواهر کوچکترش، «ترینا»، قرار دارد؛ تا این که یک روز صبح شغل ۷ساله‌اش در کافهٔ محلی را از دست می‌دهد. لوئیسا ناچار به مرکز کاریابی مراجعه می‌کند و باتوجه‌به مهارت‌های اندکش، شغلی منحصربه‌فرد به او پیشنهاد می‌شود.

من پیش از تو رمانی واقع‌گرا، عاشقانه، متفاوت و غم‌انگیز است. نویسنده در این روایت عاشقانه می‌کوشد درسی به خوانندگان بدهد که هیچ‌وقت برای شروع زندگی از صفر دیر نیست. من پیش از تو دارای فضاسازی‌ها و تصویرسازی‌هایی است که می‌تواند خواننده را با خود همراه کند.

دانلود کتاب من پیش از تو

دارن هاردی در کتاب بهترین سال زندگی به شما نشان می‌دهد که چگونه در چند ماه به چیزی برسید که بقیه در کل زندگی به آن می‌رسند. اگر انگیزه و شور فراوان برای دوباره طراحی‌کردن آینده‌تان دارید، این کتاب برای شماست. برای رسیدن به هدف‌های بزرگتان، این کتاب را دنبال کنید تا شما هم با فرمول دارن هاردی، به سوی به واقعیت‌رساندن رویاهای بزرگ‌ و اهداف هیجان‌انگیزتان حرکت کنید. وقتی خواندن این کتاب را شروع کنید، زندگی، دیگر هیچ‌وقت مثل قبل نخواهد شد. شما بهترین سال زندگی تان را آغاز کرده اید.

دانلود کتاب بهترین سال زندگی تو

کتاب شدن زندگی‌نامه‌ای حقیقی، سرشار از ماجراهای جالب و تاثیرگذار و پر از فراز و فرود، شکست و موفقیت است. زندگی‌نامه‌ای از زندگی زنی آفریقایی آمریکایی که مدت هشت سال، بانوی اول آمریکا بود. مسئولیت‌های بسیاری را برعهده گرفته بود و فعالیت‌های اجتماعی بسیاری را در کشورش، سروسامان می‌داد. این کتاب سه بخش دارد. بخش اول من شدن نام دارد. بخش دوم، ما شدن و بخش سوم، بیشتر شدن. در هر قسمت از کتاب، با دوره‌ی خاصی از زندگی میشل اوباما آشنا می‌شویم. هر دوره ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فردی دارد و ترکیبی توامان از شکست و موفقیت است.

میشل اوباما همیشه به عنوان زنی تاثیرگذار شناخته می‌شود. این تاثیرگذاری هم در فعالیت‌هایی که او انجام می‌دهد، مشخص است و هم در سبک زندگی و حتی پوشش او. بسیاری از فعالان صنعت مد و پوشاک او را از خوش‌پوش‌ترین زنان می‌دانند.

خرید کتاب شدن

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin