کتاب ماده تاریک نوشته بلیک کراوچ است که با ترجمه هادی سالارزرهی منتشر شده است. این کتاب نامزد جایزه بهترین کتاب علمی تخیلی گودریدز سال ۲۰۱۶ و نامزد جایزه کتاب ماه کتاب سال سال ۲۰۱۶ و پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز و از کتاب‌های منتخب آمازون در ژانر معمایی و رازآلود است.

جیسون همسری به نام دنیلا دارد که سال‌ها با او زندگی کرده است، پسری پانزده‌ساله به نام چارلی دارد و بیست سال بود که در محله‌ لوگان اسکوئر شیکاگو سکونت داشته است. اما ناگهان همه‌چیز در زندگی‌اش تغییر می‌کند. او یک استاد فیزیک ساده است. اما او را می‌دزدند و در جایی دیگر به‌هوش می‌آید، همسرش دیگر دنیلا نیست، زن دیگری با او ازدواج کرده است. چارلی هرگز به دنیا نیامده است، و او دانشمندی مشهور است که کشفی بزرگ و حیرت‌انگیز کرده است. 


دانلود کتاب ماده تاریک

کتاب من حرف نمی زنم، تو گوش نمی دهی!؛ معجزه ارتباط برای زوج هانوشتهٔ پیتر و کیمبرلی پیترز و ترجمهٔ نجمه سالاری است و انتشارات مجید آن را منتشر کرده است.

وقتی این کتاب را می‌خوانید ممکن است متوجه شوید که بعضی از بخش‌ها تکرار شده‌اند. اشتباهی پیش نیامده است و هدفِ این کار، افزایش تعداد صفحه‌های کتاب نیست! بلکه نکته و اطلاعات مهمی که معمولاً به بعضی از بخش‌ها و موضوع‌های کتاب مرتبط است تکرار شده تا کاملاً متوجه مطالبی که می‌خوانید بشوید و این به شما کمک می‌کند که اگر فصلی را به ترتیب نخواندید متوجه مطلب بشوید.

دانلود کتاب من حرف نمیزنم تو گوش نمیدی

کتاب سیاحت غرب، متن ساده شده سیاحت غرب شیخ حسن نجفی قوچانی است که سرنوشت ارواح پس از مرگ را روایت می‌کند. سیر و سیاحت در عالم پس از مرگ برای همه جذّاب و دلنشین است.مرحوم آیت الله شیخ حسن نجفی قوچانی با بهره گیری از قدرت انتقال پیام با داستان و بهره مندی از روایات اهل بیت سفری به عالم برزخ کرده و خواننده را در این سفر روحانی با منازلی آشنا می کند که قبل از مرگ نمی توان تجربه کرد.

آقانجفی این داستان را بر اساس احادیث رسیده از امامان شیعه درباره علم برزخ و از زبان اول‌شخص نوشته است. این اثر سرشار از جلوه‌هایی زیبا، جذاب و پویاست. یکی از این جلوه ها، صحنه‌ها و تصویرهای هنری شگرف و نفیس آن است که هر یک به روشنی، نمایه‌ای از عالم برزخ و سرنوشت افراد در آن عالم را ارائه می‌دهد. 

دانلود کتاب سیاحت غرب

کتاب هر دو در نهایت می میرند رمانی از ‌آدام سیلورا نویسنده آمریکایی معاصر است که با ترجمه میلاد بابانژاد و الهه مرادی به چاپ رسیده است.

آدام سیلورا، نویسنده جوانی که این روزها در آمریکا مانند ستاره‌ای در حال اوج است، در نیویورک زاده شد. قبل از اینکه به نویسندگی روی بیاورد، کتاب‌فروشی می‌کرد و بعد به شرکت در حال توسعه‌ای رفت که برای جوانان و نوجوانان به شیوه‌ای نوین و خلاقانه نقد کتاب می‌نوشت. پس از آن، نوشتن را آغاز کرد و کتاب‌هایش، پشت سر هم، جزئی جدانشدنی از فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز بودند و ده‌ها جایزه ریز و درشت را نصیبش کردند.

دانلود کتاب هر دو در نهایت می میرند

کتاب ما تمامش می کنیم داستانی از کالین هوور با ترجمه آرتمیس مسعودی است. این داستان درباره زندگی و انتخاب‌های دختری به نام لیلی است. ماجرایی عاشقانه که به شما ثابت می‌کند: گاهی اوقات کسی که دوستت دارد، بیش از همه آزارت می‌دهد.

این داستان زیبا و خواندنی، قلبتان را می‌شکند و درست لحظه‌ای که همه‌چیز را تمام شده می‌پندارید، از امید سرشارتان می‌کند. داستانی که از زنان، انتخاب‌های آنان و شجاعتی که باید به خرج بدهند می‌گوید. علاوه بر این کالین هوور در مسیر روایت داستان در دام کلیشه‌های رایج داستان‌های عاشقانه هم گرفتار نمی‌شود.

دانلود کتاب ما تمامش می کنیم

هر راز و هر اشتباهی، بها و تاوانی دارد. هیچکس هم از این قاعده مستثنی نیست. عاطفه منجزی هم در رمان بسته به جونم، داستان زندگی معین را می‌نویسد. مردی که روزی ازدواجش، گرفتار آتش این انتقام می‌شود و اشتباه قدیمی گذشته‌اش بیرون می‌آید. او قرار است ازدواج کند و همه چیز خوب است. اما در شب ازدواج، دختر نوجوانی با ظاهری آشفته به جایگاه عروس و داماد نزدیک می‌شود و مدعی می‌شود که دختر معین است. اما این تمام ماجرا نیست. آقای بسطامی، پدر معین هم تماس تلفنی عجیبی دریافت می‌کند که در آن به انتقام و آبروریزی تهدید می‌شود. این تماس روح و روان او را به هم می‌ریزد و حالا باید دید که این حوادث و رخدادها، در نهایت به خیر و خوشی تمام می‌شوند یا نه.

دانلود کتاب بسته به جونم

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin