کتاب صبح جادویی نوشته هال الرود که با ترجمه فاطمه فراهانی و توسط گروه سبکتو منتشر شده است. نشان می‌دهد همه ما توانایی غلبه بر هر نوع مانعی را داریم و می‌توانیم زندگی رویایی‌مان را خلق کنیم.

هال الرود زندگی عجیبی داشت. او بعد از یک تصادف وحشتناک، مدتی را در کما بود. زندگی‌اش زیر و رو شده بود. استخوان‌هایش شکسته بودند، حافظه کوتاه مدتش آسیب دیده بود و نامزدش در بیمارستان او را ترک کرد. نوشتن کتاب صبح جادویی بود که به او کمک کرد تا دوباره از جایش بلند شود، کارهایش را از سر بگیرد و تصویرش را، از انسانی شکست خورده و به شدت آسیب دیده، به فردی موفق بدل کند. کسی که کتاب‎‌هایش بر زندگی مردم بسیاری، در سراسر جهان تاثیر گذاشته است.

خرید کتاب صبح جادویی

کتاب نویز؛ خدشه‌ای بر قضاوت انساننوشتهٔ دنیل کانمن و اولیویه سیبونی و کس آر. سانستین و ترجمهٔ مهیار حسنی و با صدای ابوالفضل نصری است و انتشارات میلکان آن را منتشر کرده است.

کتاب نویز در شش بخش گردآوری شده است. در بخش اول، تفاوت بین نویز و سوگیری بررسی شده که هم سازمان‌های دولتی و هم سازمان‌های خصوصی می‌توانند گاهی به‌طرز سرسام‌آوری درگیر نویز باشند. 

این کتاب را به پژوهشگران و علاقه‌مندان به حوزهٔ روان‌شناسی عمومی و موضوع سوگیری و نویز پیشنهاد می‌کنیم.

خرید کتاب نویز

کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم، اثر لیل لوندز، شامل ۹۲ راهکار است که به شما کمک می‌کنند تا در روابطتان به موفقیت برسید. مهدی قراچه‌داغی این کتاب را به فارسی ترجمه کرده است.

لیل لوندز در کتابش چگونه با هرکسی صحبت کنیم، راهکارهای بی‌شماری را برای برقراری و تداوم یک ارتباط سالم و سازنده ارائه داده است و برای هر موقعیتی که ممکن است در آن قرار بگیرید، پیشنهادات خوبی دارد.

دانستن راهکارهایی که کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم ارائه می‌کند، برای همه افرادی که دوست دارند تاثیرگذار باشند و بتوانند در ارتباطاتشان موفق باشند، مفید و کاربردی است.

خرید کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم

قدرت سکوت پرفروش‌ترین‌ کتاب نیویورک‌تایمز و آمازون در زمینه‌های خلاقیت و نبوغ، روانشناسی رفتاری، روابط بین فردی، مدیریت و کسب‌وکار شناخته شده است. این اثر را با ترجمه‌ی ناهید سپهرپور می‌خوانید. 

سوزان کین در ۲۰ مارچ ۱۹۶۸ در آمریکا متولد شد. او نویسنده است و پیش از این به وکالت و مشاوره در زمینه‌ی گفتگو مشغول بود. کتاب او قدرت سکوت در نظرسنجی گودریدز به عنوان بهترین کتاب غیر داستانی برگزیده شد.  

خرید کتاب قدرت سکوت

کتاب دختری که ماه را نوشید نوشته کلی بارن هیل و ترجمه‌ی فروغ منصور قناعی استکه توسط انتشارات پرتقال به چاپ رسیده است. این رمان جذاب در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار گرفته و داستان زندگی عجیب یک دختربچه را به تصویر می‌کشد.

کلی ریگن بارن‌هیل، معلم و نویسنده آمریکایی، در سال ۱۹۷۳ متولد شده است. او فارغ‌التحصیل دانشگاه کاترین در ایالت مینه‌سوتا است و پیش از موفقیت در نویسندگی، دوره‌های داوطلبانه آتش‌نشانی را گذرانده است.

خرید کتاب دختری که ماه را نوشید

استاد بزرگ بین المللی حافظه، کوین هورسلی در کتاب حافظه نامحدود به شما می‌آموزد که چگونه با استفاده از استراتژی‌های پیشرفته سریع‌تر بیاموزید، بیشتر به یاد آورید و پربارتر باشید.

این کتاب راهنمای بی‌نظیر به شما راه‌های پرورش حافظه را نشان خواهد داد تا ذهنی چابک‌تر و آماده‌تر داشته باشید. در این کتاب روش‌هایی خواهید آموخت که بتوانید حجم زیادی از اطلاعات را به یاد بسپارید و در زندگی شخصی و کاریتان بر دیگران برتری داشته باشید.

بیش از سال است که کوین هورسلی ذهن، حافظه و ظرفیت آن‌ها را تحلیل می‌کند. او از معدود افرادی در سراسر جهان است که عنوان «استاد بزرگ بین‌المللی حافظه» را از آن خود کرده است. او مدال‌آور قهرمانی جهان حافظه است و دوبار رکورد جهانی آزمون‌های حافظه اورست را گرفته است. کوین چهار کتاب نوشته و با همکاری مؤسسه بازی‌های جدی در پردیس دانشگاه شمال غربی وال، بازی رومیزی زمان‌ها را طراحی کرده است.

خرید کتاب حافظه نامحدود

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin