رمان نامیرا نوشته صادق کرمیار در انتشارات نیستان به چاپ رسیده است. این اثر داستان حقیقت‌جویی دو جوان از جوانان کوفه را در زمان امام حسین (ع) روایت می‌کند.

این رمان، داستانی شخصیت‌محور دارد با خرده‌روایت‌هایی که از تغییر روش، هدف، آرزو و سرانجام آدم‌ها می‌گویند. این روزگار است که انسان را در ترازوی تصمیم‌گری می‌‌گذارد. اتخاب کند یا انتخاب شود؟

صادق کرمیار نویسنده و کارگردان ایرانی است که فعالیت‌های فرهنگی بسیاری از جمله نگارش کتاب، نگارش فیلمنامه و کارگردانی در سینما و تلویزیون را در کارنامه فرهنگی خود دارد. او ۲۶ آذر ۱۳۳۸ در تهران به دنیا آمد. در دانشگاه در رشته‌ الهیات تحصیل کرد و اولین اثرش را که یک داستان بود در سال ۱۳۶۷ در روزنامه‌ اطلاعات منتشر کرد. در فاصله بین سال‌های ۱۳۶۵ تا ۱۳۶۷ ویژه‌نامه اطلاعات جبهه را که مخصوص مناطق جنگی بود، منتشر می‌کرد. در سال ۱۳۷۲ وارد روزنامه اطلاعات شد و کارش را با مسئولیت صفحه جوانه‌های اندیشه آغاز کرد. او تا سال ۱۳۷۵ در این مقام باقی ماند.

خرید کتاب نامیرا

دانیل گلمن در کتاب مشهورش، هوش هیجانی، مانند یک راهنما عمل کرده است. او مخاطبانش را همراه با خود به سفری عمیق و جذاب می‌برد. سفری به درون احساسات، هیجانات و عواطف ما. به این ترتیب ما را با این بخش از وجودمان آشنا می‌کند. او با کمک داده‌های علمی و بیولوژیکی، وجود هوش هیجانی را اثبات می‌کند و در ادامه نشانمان می‌دهد که چطور می‌توانیم با به کار گرفتن آن، موفقیت خودمان را تضمین کنیم و تعاملات بهتری رقم بزنیم. او همچنین از کاربردهای عملی آن صحبت می‌کند تا برنامه سفرمان، همه‌جانبه باشد.

خرید کتاب هوش هیجانی

کتاب دختری که رهایش کردی رمان عاشقانه‌ای از جوجو مویز است. این کتاب داستان تأثیرگذار یک نقاشی مربوط به دوران جنگ جهانی اول است که زندگی و سرنوشت دو انسان و کشور را به هم ربط می‌دهد.

محتوای کتاب‌های جوجو مویز تاکنون باعث شده است که چندین اقتباس از آن‌ها برای ساختن فیلم‌ها و سریال‌های مختلف صورت گیرد که از میان آن‌ها می‌توان به فیلم من پیش از تو (۲۰۱۶) به کارگردانی تئا شارکوک که بر اساس رمان من پیش از تو ساخته شده است، فیلم تلویزیونی Im Schatten das Licht (به آلمانی: در سایه‌ی نور) به کارگردانی ویویان نایفه که براساس رمان اسب رقصان در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است و فیلم آخرین نامه از معشوقه (۲۰۲۱) به کارگردانی آگوستین فریزل که بر اساس رمان آخرین نامه از معشوقه‌ی شما ساخته و توسط نتفلیکس منتشر شده است.

خرید کتاب دختری که رهایش کردی

کتاب «جادوی نظم؛ تحولی در زندگی، با هنر ژاپنی خلوت‌سازی و سازماندهی» نوشتهٔ ماری کاندو، مشاور موفق ژاپنی ساکن توکیو است که با ترجمهٔ شهاب حاجی‌زاده و گلسا دیبا در انتشارات ذهن‌آویز چاپ شده است. موضوع این کتاب، ایجاد دگرگونی در زندگی با منظم‌بودن به شیوهٔ ژاپنی است. این کتاب، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون است و نویسنده‌اش ماری کندو به‌واسطهٔ نگارش این کتاب شهرت زیادی کسب کرده است.

کتاب جادوی نظم در زندگی اثری از ماری کندو، ملقب به کنماری است. زن جوان اهل ژاپن که قرار است به ما هنر ژاپنی خلوت سازی و سازماندهی را بیاموزد. این اثر، کتابی پرفروش در ژاپن، آلمان و انگلستان است. بیش از سه میلیون نسخه از این کتاب در جهان به فروش رفته و برای تلویزیون ژاپن، تبدیل به یک درام تلویزیونی شده است و ماری کاندو در بیش از سی برنامهٔ پر طرف‌دار تلویزیونی و رادیویی در ژاپن حضور پیدا کرده است. این کتاب، بسیار ساده اما تأثیرگذار است و چیزی را به شما یادآوری می‌کند که همین‌الان می‌توانید انجامش بدهید و تأثیرش را مشاهده کنید.

خرید کتاب جادوی نظم

کتاب رازهایی درباره مردان یک کتاب مفید و تاثیرگذار از باربارا دی‌آنجلیس است. این کتاب می‌تواند تحول مثبتی در زندگی و روابط عاشقانه شما به‌وجود آورد. اغلب زنان فکر می‌کنند مردبودن به معنای پنهان کردن احساسات و داشتن دنیایی خشن و زمخت است، اما این عادات برای نسل‌های قبل بوده و ما امروزه نیز با آن‌ها مردان را کنترل می‌کنیم. در بغضی موارد این خصوصیات و عادت‌ها مردان را از صمیمت و روابط دور می‌کند. این کتاب برای اولین بار در سال 1991 منتشر شد، این کتاب در دسته کتاب‌های روانشناسی با موضوع تفاوت‌های جنسی و روابط بین اشخاص است. این کتاب به خانم‌ها نشان می‌دهد چگونه می‌توانند همسری ایده‌آل برای مردشان باشند.

خرید کتاب رازهایی درباره مردان

کتاب تختخوابت را مرتب کن (عنوان به انگلیسی: Make your bed : little things that can change your life…and maybe the world) نوشته ویلیام اچ مک‌ریون (-۱۹۵۵) دریاسالار بازنشسته‌ی نیروی دریایی آمریکا درباره چیزهای کوچکی است که می‌توانند زندگی‌ات و شاید دنیا را تغییر دهند. این کتاب ۱۰ فصل دارد و هر فصل به یکی از اصول رفتاری و تربیتی یگان ویژه نیروی دریایی ایالت‌متحده آمریکا می‌پردازد. این رویکردهای رفتاری، ویژگی‌هایی هستند که می‌تواند زندگی روزمره افراد و اجتماع را بهبود بخشد و به پیش ببرد. دریاسالار مک‌ریون چکیده این کتاب را در قالب سخنرانی جشن دانش‌آموختگی دانشگاه تگزاس انجام داده است.

خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin