کتاب کتابی که آرزو می‌‌‌‌کنید والدینتان خوانده بودند نوشته فلیپا پری است و با ترجمه سوما فتحی منتشر کرده است. فرزندان شما خوشحال خواهند شد که این کتاب را خوانده‌اید.

هر کودک به ملایمت و پذیرش، لمس فیزیکی، حضور فیزیکی‌تان، عشق و حد و حدودش، درک، بازی با افرادی از تمام سنین، تجربیات آرامش‌بخش، و وقت و توجه بسیار زیادِ شما نیاز دارد. خب! اینکه خیلی ساده است! این کتاب می‌تواند همین‌جا به پایان برسد! اما نه، چون موانعی سر راه وجود دارند. زندگی‌تان ممکن است مانع آن بشود: شرایط، مراقبت از کودکان، پول، مدرسه، کار، کمبود وقت و مشغله و… . همان‌طورکه می‌دانید این فهرست جامع نیست.

این کتاب را به تمام والدین و تمام کسانی که می‌خواهند روزی فرزند داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم

دانلود کتاب کتابی که آرزو می کنید والدینتان خوانده بودند

کتاب چهار میثاق با عنوان فرعی، کتاب خرد سرخپوستان تولتک، اثری ماندگار از دون میگوئل روئیز است. 

دون میگوئل روئیز از جمله نویسندگان تاثیرگذاری است که با نوشتن کتاب چهار میثاق به شهرت رسید و شناخته شد. مطالبی که او در کتاب‎‌هایش می‌نویسد، آموزه‌هایی برای رسیدن به بیداری درونی است. او با بیان خرد سرخپوستان تولتک به زبان ساده، مردم جهان را با بیداری و آگاهی درونی آشنا می‌کند و به همین دلیل موفق شده است تا نامش را وارد فهرست انسان‌های تاثیرگذار قرن کند.

دانلود کتاب چهار میثاق

کتاب پرزنت یک دقیقه ای نوشته کیت شرایتر و تام شرایتر است. این کتاب را بامداد صالحی به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید.

چرا پیام‌های بازرگانی می‌توانند محصولات خودشان را در ۱۵ ثانیه یا ۳۰ ثانیه معرفی کنند، و ما هم آن محصولات را می‌خریم؟ آن وقت چرا برای فروش محصولات بازاریابی شبکه‌ای خودمان و معرفی این فرصت کاری به ۱۵ یا ۳۰ دقیقه زمان نیاز داریم؟ جوابش این است که پیام‌های بازرگانی از زبان خاص «بازاری» استفاده می‌کنند و با استفاده از عبارت‌های حساب‌شده، می‌توانند ظرف چند ثانیه پیام خود را به مخاطب منتقل کنند. پس ما از چه زبانی استفاده می‌کنیم؟ زبان اجتماعی. چرا؟ چون در مدرسه همین را به ما یاد داده‌اند. آنها تصور می‌کردند قرار است کارمند شویم!

دانلود کتاب پرزنت یک دقیقه ای

کتاب بده و بستان؛ رویکردی انقلابی به موفقیت، نوشته آدام گرانت یک کتاب بی‌نظیر درباره این است چرا تعاملات ما با دیگران، نقشی کلیدی در موفقیت‌مان بازی می‌کند، این کتاب از نویسنده کتاب پرفروش اصیل‌ها است.

آدام گرانت نویسنده‌ی آمریکایی است که طی هفت سال متوالی، به عنوان برترین استاد دانشگاه وارتون انتخاب شده است. به عنوان یک روانشناس سازمانی، گرانت بررسی می‌کند که چگونه می‌توانیم انگیزه و معنا را در زندگی پیدا کنیم و حیاتی سخاوتمندانه و خلاقانه‌تر داشته باشیم. او همچنین به عنوان یکی از ۱۰ متفکر تاثیرگذار در زمینه‌ی مدیریت در جهان شناخته شده و نامش اکنون بین نام اعضای گروه ۴۰ زیر ۴۰ مجله‌ی فورچون به چشم می‌خورد. فعالیت‌های گرانت تاکنون در دنیای تجارت و فناوری‌های بزرگ، بسیار تاثیرگذار بوده است و شرکت‌ها تا به امروز، سعی داشته‌اند اصول او را در فرهنگ‌ها و شیوه‌های کاری خود پیاده‌سازی کنند.

دانلود کتاب بده و بستان

کتاب جادوی فکر بزرگ نوشته‌ی دیوید جی. شوارتز است که یکی از بهترین و پرفروش‌‌ترین کتاب‌ها در زمینه موفقیت به حساب می‌آید. این کتاب با آموزش‌هایی که به ما می‌دهد به ما این توانایی را می‌دهد تا از نیروی فکر خودمان استفاده کنیم و موفقیت، شادی و رضایت از زندگی را به دست آوریم.

دیوید شوارتز یکی از سخنرانان مشهور در حوزه موفقیت در قرن بیستم است. او توانست شهرت بسیاری برای خود جمع کند و برای بیش از ۳۰۰۰ شرکت در سطح جهانی سخنرانی کرده بود. او شرکت «creative educational service» که یکی از اولین شرکت‌های مشاوره‌ی جهان است را پایه‌گذاری کرده است.

دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ

کتاب پاستیل‌های بنفش نوشته کاترین اپل گیت است که با ترجمه آناهیتا حضرتی کیاوندانی نوشته شده است. این کتاب درباره عشق، دوستی و خانواده است.

این کتاب داستان پسر بچه‌ی کوچکی به نام جکسون است. از نظر جکسون همه چیز باید منطقی و واقعی باشد و خیال به هیچ دردی نمی‌خورد، اما یک روز می‌فهمد آدم‌ها همیشه دلشان نمی‌خواهد در دنیای واقعیت باشند. جکسون برای اولین بار در زندگی‌اش برای خودش یک دوست خیالی پیدا می‌کند. دوست خیالی جکسون مانند خودش عاشق پاستیل‌های بنفش است.

دانلود کتاب پاستیل های بنفش

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin