تعامل با دیگران بزرگ‌ترین چالشی است که هر فردی با آن روبرو است و فرقی نمی‌کند که شغل، اهداف یا تمایلات شما چه باشند. شما می‌توانید با بکار بردن اصولی که در کتاب صوتی «آیین دوست‌یابی» دیل کارنگی به آنها اشاره خواهدشد، میزان اعتماد به نفس‌، نفوذ و تاثیرگذاری‌تان را بالا ببرید. یاد خواهید گرفت که چگونه دیگران را وادار کنید در کنار شما کار کنند، بدون این‌که مانع حرکت آنها در مسیر خودشان شوید. با صرف زمان کافی و تلاش برای یادگیری تعامل بهتر با افرادی که در اطراف ما وجود دارند، می‌توانیم توانایی‌ها‌یمان را افزایش دهیم تا هر کاری که بخواهیم را انجام دهیم.

دیل کارنگی پروفسور و نویسنده‌ی مشهور آمریکایی بود که در زمینه‌ی سخنرانی عمومی و روانشناسی موفقیت، پیشگام محسوب می‌شد. کارنگی آثاری مهم از خود بر جای گذاشت که امروزه به بیش از ۳۰ زبان ترجمه شده‌اند. این نویسنده در دوران حیات و حتی پس از مرگ نیز بسیار تحسین‌شده بود و دوره‌های آموزشی مهمی مانند فروشندگی، سخنرانی در جمع و خودسازی را بنیان‌گذاری کرد.

کارنگی کتاب‌های متعدد دیگری از جمله هنر تکلم عمومی (۱۹۱۵)، لینکولن ناشناخته (۱۹۳۲)، واقعیت‌های ناشنیده‌ی افراد معروف (۱۹۳۴)، بیوگرافی‌های پنج دقیقه‌ای (۱۹۳۷) و چگونه از نگرانی دست برداریم و زندگی کنیم؟ (خداحافظ ناامیدی، سلام زندگی) (۱۹۴۸) را نوشته است.

دانلود کتاب صوتی آیین دوست یابی


کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت اثری از رابین شارما برای متحول کردن زندگی شماست. رابین شارما، نویسنده و سخن‌ران انگیزشی کانادایی در این کتاب با شما از رازهای ظریف موفقیت سخن می‌گوید.

شخصیت‌های کتاب، جولیان و جان دو دوستی هستند که با هم صحبت می‌کنند و داستان را از زبان آن‌ها می‌شنویم. جولیان منتل وکیل دادگستری است که اوضاع مالی بسیار مساعدی دارد. یک ماشین فراری قرمز دارد اما از این وضعیتش راضی نیست. قصه از جایی شروع می‌شود که جولیان تصمیم می‌گیرد به هیمالیا سفر کند که راهب‌های بودایی در آن زندگی می‌کنند. در این مسیر او تمام ثروتش را خرج می‌کند و حتی ماشین فراری قرمز را نیز می‌فروشد. او در این کتاب داستان این سفر را برای دوست خود جان تعریف می‌کند و با روایتی جالب و فوق‌العاده به خواننده و نه به جان می‌گوید که راز شادی را باید در درونمان پیدا کنیم. او می‌گوید باید به ابعاد مختلف وجودی‌مان پی ببریم تا بتوانیم راه سعادت و خوشبختی واقعی را پیدا کنیم.

دانلود کتاب صوتی راهبی که فراری اش را فروخت


کتاب صوتی محدودیت صفر نوشته‌ٔ ایهالیا کالاهولن و جو ویتالی، روشی معنوی برای رسیدن به موفقیت در زندگی است. کتاب صوتی محدودیت صفر را نشر رومانو با ترجمهٔ فروزان خدایی فر و گویندگی امیررضا علی زاده منتشر کرده است.

مشکلات زندگی روزمرهٔ ما خاطراتی هستند که در ضمیر ناخودآگاهمان بازپخش می‌شوند. در کتاب محدودیت صفر روش‌هایی برای پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از خاطرات گذشته ارائه شده‌اند که در‌نهایت منجر می‌شوند به من جدیدی دست یابیم که بخشی از تجدید حیات ماست. و البته نیل به این هدف اتفاقی نیست که یک شبه رخ دهد. ما می‌توانیم با قدرت اراده خود تصمیم بگیریم عشق را به زندگی‌مان راه دهیم و نسبت به همه چیز، حتی افکار منفی و مخرب‌مان عشق بورزیم تا در نهایت، به خواست خداوند رها و آزاد شویم.

برای دانلود کتاب صوتی محدودیت صفر اینجا کلیک کنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin