کتاب صوتی جرأت داشته باش خلاصه‌ای از کتاب «جرأت داشته باش»، اثر فردریک فانژه روان‌درمان‌گر فرانسوی است. فانژه در این کتاب راهکارهایی اثربخش را برای افزایش اعتمادبه‌نفس ارائه کرده است. او می‌کوشد به کسانی که جرأت و اعتمادبه‌نفس خود را از دست‌ داده‌اند، کمک کند دلایل این فقدان را بفهمند و در بازیابی این ویژگی حیاتی توفیق یابند؛ چراکه به گفته‌ی او از دست دادن اعتمادبه‌نفس عواقبی خطرناک خواهد داشت.

اگر به دنبال پیدا کردن ساده‌ترین راه‌حل‌ها برای رسیدن به اعتمادبه‌نفس هستید، کتاب صوتی جرات داشته باش آن را در اختیارتان قرار می‌دهد.

جرأت داشته باش به شما یاد می‌دهد که باید با شناخت نقاط ضعف و قوت خود، عملکرد ذهنی‌تان را تغییر دهید و با مثبت‌اندیشی، از درون به اعتمادبه‌نفس دست پیدا کنید. استفاده از داستان‌های واقعی از افراد مختلف باعث شده تا خواننده بتواند حداقل با یکی از این شخصیت‌ها همذات پنداری داشته باشد و راه‌حل‌هایی برای افزایش اعتمادبه‌نفس پیدا کند.

فردریک فانژه (Fredrich Fanget)، نویسنده، روان‌پزشک، روان‌درمان‌گر، عصب‌شناس و پژوهشگر فرانسوی است. او در یازدهم آوریل سال ۱۹۵۵ در لیون فرانسه به دنیا آمد. فانژه در رشته‌های متعددی در حوزه‌ی روان‌درمانی و روان‌پزشکی از جمله درمان شناختی-رفتاری، آسیب‌شناسی خواب و بیداری و روابط جنسی تحصیل کرده و مقالات پرشماری را منتشر نموده است. فانژه به‌غیر از فرانسه در دانشگاه‌های کشورهای دیگر مانند بلژیک و سوئیس به تدریس روان‌درمانی و رفتاردرمانی پرداخته است. او همچنین کارگاه‌ها و همایش‌های مختلفی را در زمینه‌ی روان‌درمانی، استرس، افسردگی و اعتمادبه‌نفس برگزار کرده است. فانژه در برقراری ارتباط با عموم مردم چه از طریق برنامه‌های تلویزیونی و چه سخنرانی‌های رودررو و انتشار کتاب‌های عمومی بسیار موفق بوده است. فانژه علاوه‌بر این در بیمارستان‌ها و مطب خود به درمان مراجعان خود به‌ویژه کسانی که از فوبیای اجتماعی رنج می‌برند، می‌پردازد. او پژوهش‌های مهمی در زمینه‌ی اعتمادبه‌نفس و راهکارهای ارتقای این ویژگی ضروری انجام داده و کتاب جرات داشته باش او در این زمینه، یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین آثار مکتوب است. از کتاب‌های دیگر فانژه می‌توان به «زندگی مشترک جرأت می‌خواهد» و «مدیریت رفتارهای یکهویی» که به فارسی نیز ترجمه شده‌اند اشاره کرد. او علاوه‌بر کتاب‌های عمومی، کتاب‌هایی تخصصی نیز در حوزه‌ی پژوهشی خود تالیف کرده است.

خرید کتاب صوتی جرات داشته باش

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin