کتاب صوتی زن بودن، اثر تونی گرانت (گرنت) به شما کمک می‌کند به زنانگی خود تحقق بخشید و عشق را پیدا کنید.این کتاب صوتی به زنان کمک می‌کند تا همه چیزهایی را که در طول زندگی، از خود دریغ کرده‌اند، دوباره پس بگیرند و زندگی سالم‌تری را تجربه کنند.

زن بودن (Being a Woman) یکی از سخت‌ترین کارهای دنیا است. در دنیای امروز، هنوز زنان بسیاری برای دستیابی به حقوق اولیه‌ خود می‌جنگند. تاریخ از هزاران سال پیش گواه است که زنان برای به دست آوردن حقوق عادی خود تلاش کردند و حتی در روزگاری که از این حقوق بی‌بهره بودند، باز هم دست به انجام فعالیت‌های بزرگی زدند. زنان سال‌هاست در تلاشند تا خودشان را به جامعه‌ مردسالار اثبات کنند.

تونی گرنت (Toni Grant)، روانشناس، مجری و میزبان برنامه‌های رادیویی، ۳ آپریل ۱۹۴۲ در نیویورک سیتی به دنیا آمد. او در کالج واسار و دانشگاه سیراکیوز در رشته‌ی روانشناسی تحصیل کرد. او از ازدواج اولش با پزشکی به نام نیل هولاند دو دختر به نام‌های کیمبرلی و کورتنی دارد. اما پس از چهارده‌ سال از همسرش جدا شد. در سال ۱۹۸۸ دوباره ازدواج کرد.

او برنامه‌های موفقی در رادیو داشت. اما پیش از اینکه به این کار مشغول شود، در مطبش با سربازان جنگ ویتنام و کودکان اوتیسم کار می‌کرد. او همچنین یکی از اعضای انجمن روانشناسی آمریکا بود. موفقیت او در برنامه‌ی رادیویی و محبوبیتش سبب شد تا درآمد بالایی هم داشته باشد. محبوبیت برنامه‌های رادیویی او بیشتر مربوط به زمانی است که همراه با خانواده‌اش در کالیفرنیا زندگی می‌کرد.

تونی گرنت کتاب زن بودن را در سال ۱۹۸۹ منتشر کرد. او ۲۷ مارس ۲۰۱۶ در سن هفتادوچهارسالگی بر اثر ابتلا به بیماری زوال عقل، از دنیا رفت.

 زن بودن، اثری جذاب  هشداردهنده برای همه زنانی است که زیر بار فشار مسئولیت‌های زندگی، حق مسلم زندگی را از خود دریغ کرده‌اند. شنیدن نسخه صوتی کتاب زن بودن به شما انگیزه می‌دهد تا با وجود خودتان ارتباطی تازه بگیرید و خود را از نو بسازید.

شنیدن این کتاب را به تمام زنانی که دوست دارند موفق، فعال و تاثیرگذار باشند، پیشنهاد می‌کنیم. این اثر برای علاقه‌مندان به مطالعات زنان نیز کتاب مفیدی است. برای خرید کتاب صوتی زن بودن به این سایت سر بزنید.

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin