کتاب صوتی پینگ؛ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای جدید داستانی از استوارت اوری گلد است. این کتاب حکایتی در مورد سازگار کردن خود با تغییر و غلبه بر موانع دارد و از قورباغه‌ای به نام پینگ می‌گوید که باید برکه محل زندگی‌اش را به دلیل کم‌آبی و خشک شدن ترک کند.

داستان این کتاب ماجرای سفر قورباغه‌ای به نام پینگ است. سفری که زندگی او را برای همیشه دستخوش تغییر می‌کند. قورباغه‌ داستان با پرش‌های بلندش بین حیوانات معروف است و در برکه‌ای زندگی می‌کند. برکه‌ای که دارد کم‌آب‌ می‌شود و پینگ می خواهد برای ادامه‌ زندگی به برکه دیگری برود. او در راه با جغدی دانا آشنا می‌شود. جغد از پینگ می‌خواهد پیش از رسیدن به مقصدش، سفری درونی و معنوی داشته باشد. سفری که کار چندان آسانی هم نیست و آنها را با مشکلات تازه‌ای رو به رو خواهد کرد.

داستان پینگ به شما جرأت می‌دهد که خطر پذیر باشد. نشان می‌دهد زمانی که تصمیم می‌گیرید تغییری سرنوشت ساز داشته باشید، درهای موهبت الهی به رویتان باز می‌شود.

استوارت ایوری گلد نویسنده‌ای آینده‌نگر و محبوب است که کتاب‌های پرفروشی دارد. کتاب‌های او تا به امروز به ۲۰ زبان دنیا ترجمه‌ شده‌اند. افراد موفقی مانند ست گودین، شریل ریچاردسون و گای کاوازکی کتاب‌های ایوری گلد را ستوده‌اند. گلد غیر از کار نویسندگی، متخصص توسعه محصولات است و در زمینه‌ صنعت مد هم فعالیت می‌کند.

شنیدن کتاب صوتی پینگ تجربه‌ای الهام‌بخش برای تمام کسانی است که دوست دارند با جرات و جسارت به جنگ مشکلات زندگی بروند و آن را طوری بسازند که لایقش هستند.

Leave A Comment

Recommended Posts

معرفی چندکتاب گویا

تاب صوتی چهره غمگین من (جلد اول) مجموعه داستان‌های ادبیات آلمان است که با ترجمه تورج رهنما منتشر شده است. این کتاب داستان‌هایی جذاب را گردآوری گرده است که براساس سال چیده شده‌اند. این کتاب با صدای امیرمحمد صمصامی و مریم مشایخی منتشر شده است. بخش […]

admin

چه کتاب های صوتی بشنویم؟

کتاب صوتی قصه های قرآن (۱ و ۲) نوشتهٔ مهدی آذریزدی است. مصطفی رحماندوست (شاعر و نویسندهٔ کودکان) گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و انتشارات نوین کتاب گویا آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی پنجمین جلد از مجموعهٔ مشهور «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» است. مجموعهٔ «قصه‌های خوب […]

admin