کتاب صوتی پینگ؛ قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای جدید داستانی از استوارت اوری گلد است. این کتاب حکایتی در مورد سازگار کردن خود با تغییر و غلبه بر موانع دارد و از قورباغه‌ای به نام پینگ می‌گوید که باید برکه محل زندگی‌اش را به دلیل کم‌آبی و خشک شدن ترک کند.

داستان این کتاب ماجرای سفر قورباغه‌ای به نام پینگ است. سفری که زندگی او را برای همیشه دستخوش تغییر می‌کند. قورباغه‌ داستان با پرش‌های بلندش بین حیوانات معروف است و در برکه‌ای زندگی می‌کند. برکه‌ای که دارد کم‌آب‌ می‌شود و پینگ می خواهد برای ادامه‌ زندگی به برکه دیگری برود. او در راه با جغدی دانا آشنا می‌شود. جغد از پینگ می‌خواهد پیش از رسیدن به مقصدش، سفری درونی و معنوی داشته باشد. سفری که کار چندان آسانی هم نیست و آنها را با مشکلات تازه‌ای رو به رو خواهد کرد.

داستان پینگ به شما جرأت می‌دهد که خطر پذیر باشد. نشان می‌دهد زمانی که تصمیم می‌گیرید تغییری سرنوشت ساز داشته باشید، درهای موهبت الهی به رویتان باز می‌شود.

استوارت ایوری گلد نویسنده‌ای آینده‌نگر و محبوب است که کتاب‌های پرفروشی دارد. کتاب‌های او تا به امروز به ۲۰ زبان دنیا ترجمه‌ شده‌اند. افراد موفقی مانند ست گودین، شریل ریچاردسون و گای کاوازکی کتاب‌های ایوری گلد را ستوده‌اند. گلد غیر از کار نویسندگی، متخصص توسعه محصولات است و در زمینه‌ صنعت مد هم فعالیت می‌کند.

شنیدن کتاب صوتی پینگ تجربه‌ای الهام‌بخش برای تمام کسانی است که دوست دارند با جرات و جسارت به جنگ مشکلات زندگی بروند و آن را طوری بسازند که لایقش هستند.

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin