کتاب صوتی انرژی مثبت و کائنات را با گردآوری و صدای نازنین آذرسا بشنوید.در این کتاب صوتی ارتباط داشتن افکار و انرژی مثبت با نیروی جهان هستی و کائنات توضیح داده می‌شود.

با شنیدن کتاب صوتی انرژی مثبت و کائنات می‌آموزیم که چطور در زندگی این انرژی‌ها را به سوی خود جذب کنیم و چطور نیروهای منفی اطرافمان را دفع کنیم. آنان که به قانون جذب و کائنات اعتقاد و باور دارند می‌دانند که انرژی مثبت چه تاثیر شگرفی در زندگی آن‌ها خواهد گذاشت و در واقع تعیین‌کننده سرنوشت آنها است. حال اینکه چطور می‌توان این نیروها را به کمک گرفت مبحثی است که نازنین آذرسا در این کتاب صوتی به آن پرداخته است. پس آن را بشنوید و در آن تامل کنید.

خرید کتاب صوتی انرژی مثبت و کائنات


کتاب صوتی در ستایش عشق نوشته‌ی آلن بدیو دفاعی پرشور از مسئله‌ی «عشق» است، آن هم در عصری که عشق در تمام جهت تهدید می‌شود. این کتاب محصول گفت‌وگوی فیلسوف فرانسوی، آلن بدیو و روزنامه‌نگار، نیکلاس ترونگ و منتشرشده در سال ۲۰۱۲ است. در ستایش عشق نشان می‌دهد که چگونه وسواس‌های جنسی، تلاش‌های فردگرایانه و جست‌وجوی عشق در رسانه‌های آنلاین، همگی منجر به شکست عشقی می‌شوند. ایده‌ی اصلی این کتاب صوتی این است: عشق باید برای دنیای مدرن دوباره اختراع شود.

دانلود کتاب صوتی در ستایش عشق


کتاب صوتی چگونه یک خانم باشخصیت باشیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای ندا پوریان می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

دانلود کتاب صوتی چگونه یک خانم با شخصیت باشیم


کتاب صوتی فرد آتش نشان شجاع یک داستان کودکانه نوشته‌ی لین رو ری است. این داستان توسط انتشارات راوی گنبد کبود و با صدای فرنوش صادق بیگی منتشر شده است.

این کتاب صوتی کوتاه داستان شجاعت‌های یک آتش نشان شجاع و جوان به نام فرد است که به یک ماموریت اضطراری می‌رود. اوو مجبور می‌شود در یک روز دو آتش‌سوزی را مهار کند و یک نفر را از بلندی نجات دهد. دانلود داستان آتش نشان شجاع


Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin