کتاب صوتی هیچ راهی دور نیست نوشته ریچارد باخ است و با ترجمه دل‌آرا قهرمان و صدای بیتا خداداد منتشر شده است.

هیچ راهی دور نیست، نوشته نویسنده کتاب مشهور جاناتان مرغ دریایی است. این داستان در بی‌زمانی و بی مکانی روایت می‌شود و در عین سادگی، مفاهیم عمیق است که برای هر شخص متناسب با درک و فهمش از ماهیت وجودی خود و جهان هستی، قابل درک و تفسیر متفاوت است. داستان این کتاب، در قلب یک مرغ عشق آغاز می‌شود تا آدم را به تجربه دنیای متفاوتی ببرد. 

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی پیشنهاد می‌کنیم. 

کتاب صوتی هیچ راهی دور نیست نوشته ریچارد باخ است و با ترجمه دل‌آرا قهرمان و صدای بیتا خداداد منتشر شده است.

جاناتان مرغ دریایی، پندار (اوهام) و پلی به سوی جاودانگی و  هیچ راهی دور نیست از آثار مشهور ریچارد باخ است که به فارسی ترجمه شده‌اند.

ریچارد دیوید باخ، در ۲۳ ژوئن ۱۹۳۶ در ایلینوی آمریکا به دنیا آمد. او از نوادگان یوهان سباستین باخ، آهنگساز مشهور بود. ریچارد باخ از ازدواج اول خود صاحب شش فرزند شد. اما چون اعتقادی به ازدواج نداشت همه آن‌ها را رها کرد. بعدها یکی از فرزندانش کتابی نوشت. او در آن کتاب از رابطه‌اش با پدری که هرگز برایش شناخته نشد، گفت. ریچارد باخ خلبان بود و فعالیت‌های بسیاری که همگی با پرواز ارتباطی دارند، انجام داده است. تقریبا در تمام آثار ریچارد باخ، هواپیما یا پرواز کردن نقش مهمی دارند.

جاناتان مرغ دریایی، پندار (اوهام) و پلی به سوی جاودانگی از آثار مشهور ریچارد باخ است که به فارسی ترجمه شده‌اند.

خرید کتاب صوتی هیچ راهی دور نیست

Leave A Comment

Recommended Posts

چهل قانون شمس تبریزی درباره عشق

یکی از رمان‌های مشهور ترکیه‌ای در سال‌های اخیر رمان ملت عشق نوشته‌ی الیف شافاک است. این رمان در دل یک داستان عاشقانه امروزی به بررسی رابطه میان مولانا و شمس تبریزی می‌پرداز. این رمان با عنوان‌هایی همچون عشق یا چهل قانون عشق […]

admin

خلاصه‌ای رمان مشهور موش‌ها و آدم‌ها

رمان موش ها و آدم ها یکی از مشهورترین رمان های جان اشتاین بک است. این رمان روایتی است از دو دوست به نام‌های جورج و لنی که زندگی ساده و آرزوهای ساده‌ای دارند و برای محقق کردن‌ رؤیاهایشان، تلاش زیادی می‌کنند. […]

admin